- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
5352001 Drawing.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $33.408 | $33.41 |
Technické specifikace 5352001-1
Technické specifikace TE Connectivity AMP Connectors - 5352001-1, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako TE Connectivity AMP Connectors - 5352001-1
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | TE Connectivity |
| napìtí | 500Vrms |
| Ukončení | Press-Fit |
| Série | Z-PACK |
| stoupání | 0.079" (2.00mm) |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet řádků | 5 + 2 |
| Počet poloh Loaded | All |
| Počet poloh | 175 (125 + 50 Ground) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Through Hole |
| Funkce | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 1.5 A |
| Kontakt Finish Tloušťka | - |
| Kontakt Finish | - |
| Využití konektor | - |
| Typ konektoru | Header, Male Pins |
| styl konektor | B 25 |
| Číslo základního produktu | 5352001 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS kompatibilní |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako TE Connectivity AMP Connectors 5352001-1.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 5352009-1 | 5352000-1 | 5352033-1 | 5352049-1 |
| Výrobce | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors |
| Počet poloh Loaded | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Počet řádků | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Série | - | - | - | - |
| Kontakt Finish Tloušťka | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| stoupání | - | - | - | - |
| Využití konektor | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| styl konektor | - | - | - | - |
| napìtí | - | - | - | - |
| Typ konektoru | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy 5352001-1 PDF a dokumentaci TE Connectivity AMP Connectors pro 5352001-1 - TE Connectivity AMP Connectors.
5352068-8TE Connectivity AMP ConnectorsCONN RECEPT 110POS 2MM PRESS-FIT
53514-1364Affinity Medical Technologies - a Molex companyCONN PCMCIA CARD PUSH-PUSH R/A
53517-0610Affinity Medical Technologies - Molex
5352033-4TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER Z PACK B-19 133POS
53517-0410Affinity Medical Technologies - Molex
5352000-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER 154POS 2MM PRESS-FIT
5352009-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN RECEPT 95POS 2MM PRESS-FIT
5352049-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER 80POS 2MM PRESS-FIT
535170310Affinity Medical Technologies - Molex
53517-0330MolexMINI-LOCK2.5W/B SR STR PLGASSY N
53517-0214Molex2.5 W/B W.A. W/KINK
53510/REV.00PATRONVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.