- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
LT8609S Datasheet.pdfInformace o životním prostředí
Material Declaration LT8609SIV#PBF.pdfSestava/původ PCN
Mult Devices 17/May/2019.pdfDalší související dokumenty
What Actually is a Hot Loop?.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $3.35 | $3.35 |
| 10+ | $3.107 | $31.07 |
| 30+ | $3.055 | $91.65 |
| 100+ | $3.002 | $300.20 |
Technické specifikace LT8609SIV#PBF
Technické specifikace Analog Devices Inc. - LT8609SIV#PBF, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Analog Devices Inc. - LT8609SIV#PBF
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Analog Devices, Inc. |
| Napětí - Výstup (Min / Fix) | 0.782V |
| Napětí - Výstup (Max) | 42V |
| Napětí - vstup (Min) | 3V |
| Napětí - vstup (Max) | 42V |
| topologie | Buck |
| synchronní usměrňovač | Yes |
| Dodavatel zařízení Package | 16-LQFN (3x3) |
| Série | Silent Switcher®2 |
| Paket / krabice | 16-TFQFN Exposed Pad |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Tray |
| Typ výstupu | Adjustable |
| Konfigurace výstupu | Positive |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Funkce | Step-Down |
| Frekvence - Přepínání | 200kHz ~ 2.2MHz |
| Current - Výstup | 3A |
| Číslo základního produktu | LT8609 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Analog Devices Inc. LT8609SIV#PBF.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | LT8609SIV#TRPBF | LT8609SEV#PBF | LT8609SEV#TRPBF | LT8609IMSE#PBF |
| Výrobce | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Typ výstupu | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Konfigurace výstupu | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Napětí - Výstup (Max) | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Napětí - vstup (Min) | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | - |
| Napětí - vstup (Max) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Napětí - Výstup (Min / Fix) | - | - | - | - |
| Počet výstupů | - | - | - | - |
| Frekvence - Přepínání | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| topologie | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| synchronní usměrňovač | - | - | - | - |
| Current - Výstup | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy LT8609SIV#PBF PDF a dokumentaci Analog Devices Inc. pro LT8609SIV#PBF - Analog Devices Inc..
LT8609SIV#WPBFAnalog Devices
LT8609SIVAnalog Devices
LT8609IMSELinear Technology
LT86104LONTIUM
LT86101SXLONTIUM
LT86102EXLONTIUM
LT86102SXLONTIUM
LT86102UXLONTIUM
LT86102SXELONTIUM
LT86104NXLONTIUMVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.