- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
LT8609 Brief.pdfHTML Datasheet
LT8609(A, B) Datasheet.pdf LTpowerCAD II Quick Start Guide.pdf LTpowerCAD II User Guide.pdfNávrhové zdroje
LT8609A Project.pdfNávrh/specifikace PCN
Cylindrical Battery Holders.pdfSestava/původ PCN
2.73KHz.pdfDalší související dokumenty
Spread Spectrum Frequency Modulation Reduces EMI.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.787 | $1.79 |
| 10+ | $1.743 | $17.43 |
| 30+ | $1.714 | $51.42 |
| 100+ | $1.683 | $168.30 |
Technické specifikace LT8609IMSE#PBF
Technické specifikace Analog Devices Inc. - LT8609IMSE#PBF, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Analog Devices Inc. - LT8609IMSE#PBF
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Analog Devices, Inc. |
| Napětí - Výstup (Min / Fix) | 0.782V |
| Napětí - Výstup (Max) | 42V |
| Napětí - vstup (Min) | 3V |
| Napětí - vstup (Max) | 42V |
| topologie | Buck |
| synchronní usměrňovač | Yes |
| Dodavatel zařízení Package | 10-MSOP-EP |
| Série | - |
| Paket / krabice | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118', 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Tube |
| Typ výstupu | Adjustable |
| Konfigurace výstupu | Positive |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Funkce | Step-Down |
| Frekvence - Přepínání | 200kHz ~ 2.2MHz |
| Current - Výstup | 3A |
| Číslo základního produktu | LT8609 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Analog Devices Inc. LT8609IMSE#PBF.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | LT8609BIMSE#PBF | LT8609BIMSE#TRPBF | LT8609IMSE#TRPBF | LT8609EMSE#TRPBF |
| Výrobce | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Frekvence - Přepínání | - | - | - | - |
| synchronní usměrňovač | - | - | - | - |
| Napětí - Výstup (Max) | - | - | - | - |
| topologie | - | - | - | - |
| Napětí - vstup (Min) | - | - | - | - |
| Typ výstupu | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Počet výstupů | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Current - Výstup | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Napětí - vstup (Max) | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Funkce | - | - | - | - |
| Napětí - Výstup (Min / Fix) | - | - | - | - |
| Konfigurace výstupu | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy LT8609IMSE#PBF PDF a dokumentaci Analog Devices Inc. pro LT8609IMSE#PBF - Analog Devices Inc..
LT8609IMSELinear Technology
LT8609SIV#WPBFAnalog Devices
LT8609EMSELinear Technology / Analog Devices
LT8609SIVAnalog Devices
LT86102EXLONTIUM
LT86101SXLONTIUMVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.