- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Informace o životním prostředí
Zilog RoHS.pdfTechnické specifikace Z86E0308PSC
Technické specifikace Zilog - Z86E0308PSC, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Zilog - Z86E0308PSC
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Zilog / Littelfuse |
| Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | 3V ~ 5.5V |
| Rychlost | 8MHz |
| Série | Z8® |
| RAM Size | 60 x 8 |
| Typ programu Paměť | OTP |
| Program Memory Size | 512B (512 x 8) |
| Periferní zařízení | POR, WDT |
| Paket / krabice | 18-DIP (0.300', 7.62mm) |
| Balík | Tube |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| oscilátor Type | Internal |
| Provozní teplota | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Počet I / O | 14 |
| Typ montáže | Through Hole |
| EEPROM Velikost | - |
| datové převodníky | - |
| jádro Velikost | 8-Bit |
| core | Z8 |
| Připojení | - |
| Číslo základního produktu | Z86E0308 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS neodpovídá |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Zilog Z86E0308PSC.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | Z86E0408PSC1866 | Z86E0408PSC1903 | Z86E0308SSC | Z86E0308SSC00TR |
| Výrobce | Zilog | Zilog | Zilog | Zilog |
| Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| EEPROM Velikost | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| oscilátor Type | - | - | - | - |
| jádro Velikost | - | - | - | - |
| Rychlost | - | - | - | - |
| Připojení | - | - | - | - |
| RAM Size | - | - | - | - |
| Počet I / O | - | - | - | - |
| Periferní zařízení | - | - | - | - |
| Program Memory Size | - | - | - | - |
| datové převodníky | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Typ programu Paměť | - | - | - | - |
| core | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy Z86E0308PSC PDF a dokumentaci Zilog pro Z86E0308PSC - Zilog.
Z86E0208SSCZilog / Littelfuse
Z86E0208SSGZilog / Littelfuse
Z86E0208SEGZilog / Littelfuse
Z86E0408PSCZILVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.