- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.009 | $0.01 |
Technické specifikace MFR-12FTF52-187K
Technické specifikace YAGEO - MFR-12FTF52-187K, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako YAGEO - MFR-12FTF52-187K
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Yageo |
| Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C |
| Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm) |
| Série | MFR |
| Režim panel | 187 kOhms |
| Příkon (W) | 0.167W, 1/6W |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | Axial |
| Balík | Tape & Box (TB) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - |
| Složení | Metal Film |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0090 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako YAGEO MFR-12FTF52-187K.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MFR-12FTF52-18R7 | MFR-12FTF52-18K | MFR-12FTF52-17K4 | MFR-12FTF52-18K7 |
| Výrobce | YAGEO | YAGEO | YAGEO | YAGEO |
| Počet účastnických ukončení | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Složení | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Režim panel | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Příkon (W) | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.