- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
AT Series, Automotive.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.164 | $0.16 |
Technické specifikace AT0805BRD0730K1L
Technické specifikace YAGEO - AT0805BRD0730K1L, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako YAGEO - AT0805BRD0730K1L
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Yageo |
| Tolerance | ±0.1% |
| teplotní koeficient | ±25ppm/°C |
| Dodavatel zařízení Package | 0805 |
| Velikost / Rozměry | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Série | AT |
| Režim panel | 30.1 kOhms |
| hodnocení | AEC-Q200 |
| Příkon (W) | 0.125W, 1/8W |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | 0805 (2012 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 |
| Výška - Sedící (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Funkce | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| Poruchovost | - |
| Složení | Thin Film |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako YAGEO AT0805BRD0730K1L.
| Atribut produktu | ||
|---|---|---|
| Part Number | AT0805BRD0730K1L | DF12NC(3.0)-80DP-0.5V(51) |
| Výrobce | YAGEO | Hirose Electric Co Ltd |
| Dodavatel zařízení Package | 0805 | - |
| Balík | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) |
| Složení | Thin Film | - |
| Režim panel | 30.1 kOhms | - |
| Počet účastnických ukončení | 2 | - |
| Série | AT | DF12 |
| Poruchovost | - | - |
| Paket / krabice | 0805 (2012 Metric) | - |
| Výška - Sedící (Max) | 0.024" (0.60mm) | - |
| Funkce | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant | - |
| Příkon (W) | 0.125W, 1/8W | - |
| Velikost / Rozměry | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) | - |
| Tolerance | ±0.1% | - |
| hodnocení | AEC-Q200 | - |
| teplotní koeficient | ±25ppm/°C | - |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C | - |
Stáhněte si datové listy AT0805BRD0730K1L PDF a dokumentaci YAGEO pro AT0805BRD0730K1L - YAGEO.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.