- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
VFCP Series Z-Foil (Y1629-33).pdfNávrh/specifikace PCN
Bonding Material 01/Jul/2018.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $7.686 | $7.69 |
Technické specifikace Y16297K50000T9W
Technické specifikace Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio - Y16297K50000T9W, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio - Y16297K50000T9W
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio |
| Tolerance | ±0.01% |
| teplotní koeficient | ±0.2ppm/°C |
| Dodavatel zařízení Package | 0805 |
| Velikost / Rozměry | 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.24mm) |
| Série | VFCP |
| Režim panel | 7.5 kOhms |
| Příkon (W) | 0.1W, 1/10W |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | 0805 (2012 Metric) |
| Balík | Tray |
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 |
| Výška - Sedící (Max) | 0.025" (0.64mm) |
| Funkce | Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive |
| Poruchovost | - |
| Složení | Metal Foil |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio Y16297K50000T9W.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | Y16297K50000B9W | Y16297K50000T0W | Y162975R0000B9W | Y16297K20000T9R |
| Výrobce | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio |
| Složení | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Režim panel | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Poruchovost | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Příkon (W) | - | - | - | - |
| Počet účastnických ukončení | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy Y16297K50000T9W PDF a dokumentaci Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio pro Y16297K50000T9W - Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio.
Y1629820R000T0WVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 820 OHM 0.01% 1/10W 0805
Y16297K98000T9WVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 7.98K OHM 1/10W 0805
Y162980R0000A9RVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioVFCP0805 80R0000 TCR0.2 0.05% S
Y16297K50000B9RVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 7.5K OHM 0.1% 1/10W 0805
Y16297K50000B9WVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 7.5K OHM 0.1% 1/10W 0805
Y1629800R000T0WVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 800 OHM 0.01% 1/10W 0805
Y16297K50000T0WVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 7.5KOHM 0.01% 1/10W 0805
Y16297K00000B9WVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 7K OHM 0.1% 1/10W 0805
Y16297K00000T0WVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 7K OHM 0.01% 1/10W 0805
Y162975R0000B9WVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 75 OHM 0.1% 1/10W 0805
Y1629820R000T9RVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 820 OHM 0.01% 1/10W 0805
Y162975R0000F9RVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 75 OHM 1% 1/10W 0805
Y16297K20000B9RVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 7.2K OHM 0.1% 1/10W 0805
Y16297K20000T9RVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 7.2KOHM 0.01% 1/10W 0805
Y16297K68000T9RVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 7.68K OHM 1/10W 0805
Y16297K68000T0WVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 7.68K OHM 1/10W 0805
Y16297K98000T9RVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 7.98K OHM 1/10W 0805
Y16297K68000T0RVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 7.68K OHM 1/10W 0805Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.