- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
SMR1D,3D Series (Y1121,1169).pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $15.582 | $15.58 |
Technické specifikace Y16111K26000B1R
Technické specifikace Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio - Y16111K26000B1R, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio - Y16111K26000B1R
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio |
| Tolerance | ±0.1% |
| teplotní koeficient | ±2ppm/°C |
| Dodavatel zařízení Package | 2010 |
| Velikost / Rozměry | 0.198" L x 0.097" W (5.03mm x 2.46mm) |
| Série | VSM |
| Režim panel | 1.26 kOhms |
| Příkon (W) | 0.3W |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | 2010 (5025 Metric) |
| Balík | Strip |
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 |
| Výška - Sedící (Max) | 0.025" (0.64mm) |
| Funkce | Non-Inductive |
| Poruchovost | - |
| Složení | Metal Foil |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio Y16111K26000B1R.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | Y16111K62000B1R | Y161112K1000B1R | Y16111K62000B0R | Y161112K1000B0R |
| Výrobce | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio |
| Počet účastnických ukončení | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Příkon (W) | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Složení | - | - | - | - |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Režim panel | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Poruchovost | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Stáhněte si datové listy Y16111K26000B1R PDF a dokumentaci Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio pro Y16111K26000B1R - Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio.
Y16111K00000F9RVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 1K OHM 1% 0.3W 2010
Y161120K0000T0RVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 20K OHM 0.01% 0.3W 2010
Y16111K62000B1RVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioVSM2010 1K6200 0.1% B T 155469
Y16111K58000T0WVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 1.58KOHM 0.01% 0.3W 2010
Y16111K00000T9WVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 1K OHM 0.01% 0.3W 2010
Y161118K0000B0RVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 18K OHM 0.1% 0.3W 2010
Y161116K0000T9WVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 16K OHM 0.01% 0.3W 2010
Y1611200R000B0WVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 200 OHM 0.1% 0.3W 2010
Y16111K62000B0RVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 1.62K OHM 0.1% 0.3W 2010
Y161112K1000B1RVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioVSM2010 12K100 0.1% B T 155469
Y16111K67000T9WVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 1.67KOHM 0.01% 0.3W 2010
Y161120K0000T9RVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioVSM2010 20K000 TCR2 0.01% S T
Y161120K0000T0WVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 20K OHM 0.01% 0.3W 2010
Y161116K0000T9RVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 16K OHM 0.01% 0.3W 2010
Y1611200R000Q9RVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioVSM2010 200R00 TCR2 0.02% S T
Y16111K00000T9RVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 1K OHM 0.01% 0.3W 2010
Y161112K1000B0RVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 12.1K OHM 0.1% 0.3W 2010
Y1611125R000B0WVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES SMD 125 OHM 0.1% 0.3W 2010Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.