- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfBalení PCN
2.73KHz.pdfNávrh/specifikace PCN
Cylindrical Battery Holders.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.818 | $1.82 |
| 286+ | $0.704 | $201.34 |
| 572+ | $0.679 | $388.39 |
| 858+ | $0.667 | $572.29 |
Technické specifikace W9816G6JB-6
Technické specifikace Winbond Electronics - W9816G6JB-6, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Winbond Electronics - W9816G6JB-6
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Winbond Electronics Corporation |
| Napište čas cyklu - slovo, | - |
| Napětí - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Technika | SDRAM |
| Dodavatel zařízení Package | 60-VFBGA (6.4x10.1) |
| Série | - |
| Paket / krabice | 60-TFBGA |
| Balík | Tray |
| Provozní teplota | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Typ paměti | Volatile |
| Velikost paměti | 16Mbit |
| Paměťová organizace | 1M x 16 |
| Paměťové rozhraní | Parallel |
| Formát paměti | DRAM |
| Frekvence hodin | 166 MHz |
| Číslo základního produktu | W9816G6 |
| přístupová doba | 5 ns |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.32.0002 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Winbond Electronics W9816G6JB-6.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | W9816G6JB-6 TR | W9816G6JB-6I | W9816G6JB-6I TR | W9816G6JB-5 TR |
| Výrobce | Winbond Electronics | Winbond Electronics | Winbond Electronics | Winbond Electronics |
| Paměťová organizace | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Série | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Technika | - | - | - | - |
| Formát paměti | - | - | - | - |
| Napište čas cyklu - slovo, | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Frekvence hodin | - | - | - | - |
| přístupová doba | - | - | - | - |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Velikost paměti | - | - | - | - |
| Paměťové rozhraní | - | - | - | - |
| Typ paměti | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy W9816G6JB-6 PDF a dokumentaci Winbond Electronics pro W9816G6JB-6 - Winbond Electronics.
W9816G6IH-7SWinbond Electronics Corporation
W9816G6IH-7Winbond Electronics Corporation
W9816G6CH-7Winbond Electronics Corporation
W9816G6CH-7SWINBONDPBVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.