- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
W9812G6JH.pdfBalení PCN
2.73KHz.pdfSestava/původ PCN
2.73KHz.pdfNávrh/specifikace PCN
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN zastarávání/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfTechnické specifikace W9812G6JH-6I
Technické specifikace Winbond Electronics - W9812G6JH-6I, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Winbond Electronics - W9812G6JH-6I
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Winbond Electronics Corporation |
| Napište čas cyklu - slovo, | - |
| Napětí - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Technika | SDRAM |
| Dodavatel zařízení Package | 54-TSOP II |
| Série | - |
| Paket / krabice | 54-TSOP (0.400', 10.16mm Width) |
| Balík | Tray |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Typ paměti | Volatile |
| Velikost paměti | 128Mbit |
| Paměťová organizace | 8M x 16 |
| Paměťové rozhraní | Parallel |
| Formát paměti | DRAM |
| Frekvence hodin | 166 MHz |
| Číslo základního produktu | W9812G6 |
| přístupová doba | 5 ns |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.32.0002 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Winbond Electronics W9812G6JH-6I.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | W9812G6JB-6I | W9812G6JB-6I TR | W9812G6KB-6I | W9812G6JB-6 TR |
| Výrobce | Winbond Electronics | Winbond Electronics | Winbond Electronics | Winbond Electronics |
| přístupová doba | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Velikost paměti | - | - | - | - |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Paměťová organizace | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Technika | - | - | - | - |
| Frekvence hodin | - | - | - | - |
| Typ paměti | - | - | - | - |
| Formát paměti | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Paměťové rozhraní | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napište čas cyklu - slovo, | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy W9812G6JH-6I PDF a dokumentaci Winbond Electronics pro W9812G6JH-6I - Winbond Electronics.
W9812G6JH-75Winbond Electronics Corporation
W9812G6JH-6AWinbond Electronics Corporation
W9812G6JH-6PWinbond Electronics Corporation
W9812G6JH-6Winbond Electronics Corporation
W9812G6JB-6AWinbond Electronics Corporation
W9812G6KB-6 TRWinbond ElectronicsIC DRAM 128MBIT LVTTL 54TFBGA
W9812G6KB-6IWinbond Electronics128MB SDR SDRAM X16, 166MHZ, IND
W9812G6KB-6I TRWinbond Electronics128MB SDR SDRAM X16, 166MHZ, T&R
W9812G6IH-75Winbond Electronics Corporation
W9812G6KB-6Winbond ElectronicsIC DRAM 128MBIT PAR 54TFBGAVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.