- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN zastarávání/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $6.314 | $6.31 |
| 200+ | $2.52 | $504.00 |
| 500+ | $2.435 | $1,217.50 |
| 1000+ | $2.394 | $2,394.00 |
Technické specifikace 1524960000
Technické specifikace Weidmüller - 1524960000, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Weidmüller - 1524960000
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Weidmuller |
| Délka drátu drátu | - |
| Rozchod vodiče nebo rozsah - mm² | - |
| Wire Gauge nebo rozsah - AWG | - |
| Napětí - UL | 300 V |
| Napětí - IEC | 250 V |
| Typ | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) |
| Točivý moment - Šroub | - |
| styl koncovky | Solder |
| Série | Omnimate SL |
| Rozměr šroubu | - |
| Pozice za úroveň | 10 |
| Plug Wire Entry | - |
| stoupání | 0.200' (5.08mm) |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -20°C ~ 100°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Počet poloh | 10 |
| Počet úrovní | 1 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Výška izolace | 0.472' (12.00mm) |
| Ochrana proti vniknutí | - |
| Materiál krytu | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| hlavička orientace | Vertical |
| Funkce | - |
| Proud - UL | 15 A |
| Proud - IEC | 12A |
| Délka kontaktu | 0.177' (4.50mm) |
| Kontaktování dokončení dokončování | Tin |
| Materiál kontaktu | Copper Alloy |
| Barva | Orange |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS kompatibilní |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Weidmüller 1524960000.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 1524960000 | 1524810000 | 1524860000 | 1524910000 |
| Výrobce | Weidmüller | Weidmüller | Weidmüller | Weidmüller |
| stoupání | 0.200' (5.08mm) | 0.200" (5.08mm) | 0.200" (5.08mm) | 0.200' (5.08mm) |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 | UL94 V-0 | UL94 V-0 | UL94 V-0 |
| Plug Wire Entry | - | - | - | - |
| Délka kontaktu | 0.177' (4.50mm) | 0.177" (4.50mm) | 0.177" (4.50mm) | 0.177' (4.50mm) |
| Počet poloh | 10 | 9 | 9 | 10 |
| Typ montáže | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Typ | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) |
| Funkce | - | - | - | - |
| styl koncovky | Solder | Solder | Solder | Solder |
| Pozice za úroveň | 10 | 9 | 9 | 10 |
| Rozchod vodiče nebo rozsah - mm² | - | - | - | - |
| Barva | Orange | Black | Orange | Black |
| Délka drátu drátu | - | - | - | - |
| Výška izolace | 0.472' (12.00mm) | 0.472" (12.00mm) | 0.472" (12.00mm) | 0.472' (12.00mm) |
| Balík | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Wire Gauge nebo rozsah - AWG | - | - | - | - |
| Proud - UL | 15 A | 15 A | 15 A | 15 A |
| Provozní teplota | -20°C ~ 100°C | -20°C ~ 100°C | -20°C ~ 100°C | -20°C ~ 100°C |
| hlavička orientace | Vertical | Vertical | Vertical | Vertical |
| Napětí - IEC | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V |
| Kontaktování dokončení dokončování | Tin | Tin | Tin | Tin |
| Materiál krytu | Polybutylene Terephthalate (PBT) | Polybutylene Terephthalate (PBT) | Polybutylene Terephthalate (PBT) | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Počet úrovní | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Materiál kontaktu | Copper Alloy | Copper Alloy | Copper Alloy | Copper Alloy |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| Rozměr šroubu | - | - | - | - |
| Série | Omnimate SL | Omnimate SL | Omnimate SL | Omnimate SL |
| Proud - IEC | 12A | 12A | 12A | 12A |
| Točivý moment - Šroub | - | - | - | - |
| Napětí - UL | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V |
Stáhněte si datové listy 1524960000 PDF a dokumentaci Weidmüller pro 1524960000 - Weidmüller.
1525.2Conta-Clip, Inc.FIVE CONDUCTOR MOTOR TERMINAL BL
1524810000WeidmüllerTERM BLOCK HDR 9POS VERT 5.08MMVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.