- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfNávrh/specifikace PCN
Cylindrical Battery Holders.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $5.637 | $5.64 |
Technické specifikace 1277890000
Technické specifikace Weidmüller - 1277890000, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Weidmüller - 1277890000
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Weidmuller |
| Délka drátu drátu | 10mm |
| Rozchod vodiče nebo rozsah - mm² | 0.14-1.5mm² |
| Wire Gauge nebo rozsah - AWG | 16-26 AWG |
| Napětí - UL | 300 V |
| Napětí - IEC | 320 V |
| Typ | Plug, Female Sockets |
| Točivý moment - Šroub | - |
| styl koncovky | Screwless - Leg Spring, Push-In Spring |
| Série | Omnimate B2CF |
| Rozměr šroubu | - |
| Pozice za úroveň | 5 |
| Plug Wire Entry | 180° |
| stoupání | 0.138' (3.50mm) |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -50°C ~ 120°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Počet poloh | 10 |
| Počet úrovní | 2 |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Výška izolace | 0.598' (15.19mm) |
| Ochrana proti vniknutí | IP20 |
| Materiál krytu | Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Glass Filled |
| hlavička orientace | - |
| Funkce | Mating Flange |
| Proud - UL | 9.5 A |
| Proud - IEC | 13.4A |
| Délka kontaktu | - |
| Kontaktování dokončení dokončování | Tin |
| Materiál kontaktu | Copper Alloy |
| Barva | Black |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS kompatibilní |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.8000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Weidmüller 1277890000.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 1277840000 | 1277940000 | 1277910000 | 1277830000 |
| Výrobce | Weidmüller | Weidmüller | Weidmüller | Weidmüller |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Počet úrovní | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
| Materiál krytu | - | - | - | - |
| Materiál hořlavosti Rating | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Pozice za úroveň | - | - | - | - |
| Proud - IEC | - | - | - | - |
| Kontaktování dokončení dokončování | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Wire Gauge nebo rozsah - AWG | - | - | - | - |
| Výška izolace | - | - | - | - |
| Proud - UL | - | - | - | - |
| Délka kontaktu | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Plug Wire Entry | - | - | - | - |
| stoupání | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Typ | - | - | - | - |
| Točivý moment - Šroub | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napětí - IEC | - | - | - | - |
| Rozchod vodiče nebo rozsah - mm² | - | - | - | - |
| styl koncovky | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Délka drátu drátu | - | - | - | - |
| hlavička orientace | - | - | - | - |
| Napětí - UL | - | - | - | - |
| Rozměr šroubu | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy 1277890000 PDF a dokumentaci Weidmüller pro 1277890000 - Weidmüller.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.