- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.115 | $0.12 |
Technické specifikace 1210B333J251CT
Technické specifikace Walsin Technology Corporation - 1210B333J251CT, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Walsin Technology Corporation - 1210B333J251CT
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Walsin Technology |
| Napětí - Jmenovitá | 250V |
| Tolerance | ±5% |
| Tloušťka (Max) | 0.041" (1.05mm) |
| teplotní koeficient | X7R |
| Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Série | - |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 1210 (3225 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Rozestup vývodù | - |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - |
| Poruchovost | - |
| kapacitní | 0.033 µF |
| Aplikace | SMPS Filtering |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Walsin Technology Corporation 1210B333J251CT.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 1210B333K251CT | 1210B333J501CT | 1210B333K250CT | 1210B333J500CT |
| Výrobce | Walsin Technology Corporation | Walsin Technology Corporation | Walsin Technology Corporation | Walsin Technology Corporation |
| Napětí - Jmenovitá | - | - | - | - |
| kapacitní | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Rozestup vývodù | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Poruchovost | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Tloušťka (Max) | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy 1210B333J251CT PDF a dokumentaci Walsin Technology Corporation pro 1210B333J251CT - Walsin Technology Corporation.
1210B333K251CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.033UF 250V X7R 1210
1210B332M251CTWalsin Technology CorporationCAP CER 3300PF 250V X7R 1210
1210B333J500CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.033UF 50V X7R 1210
1210B333K250CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.033UF 25V X7R 1210
1210B332K631CTWalsin Technology CorporationCAP CER 3300PF 630V X7R 1210
1210B332K500CTWalsin Technology CorporationCAP CER 3300PF 50V X7R 1210
1210B333K101CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.033UF 100V X7R 1210
1210B333K201CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.033UF 200V X7R 1210
1210B333J101CTWalsin Technology CorporationCAP CER 0.033UF 100V X7R 1210
1210B332K501CTWalsin Technology CorporationCAP CER 3300PF 500V X7R 1210
1210B332K251CTWalsin Technology CorporationCAP CER 3300PF 250V X7R 1210
1210B332M501CTWalsin Technology CorporationCAP CER 3300PF 500V X7R 1210
1210B332M102CTWalsin Technology CorporationCAP CER 3300PF 1KV X7R 1210Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.