- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
890-852/011-000.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $2.66 | $2.66 |
Technické specifikace 890-852/011-000
Technické specifikace WAGO Corporation - 890-852/011-000, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako WAGO Corporation - 890-852/011-000
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | WAGO |
| Délka drátu drátu | 9mm |
| Rozchod vodiče nebo rozsah - mm² | 0.25-1.5mm² |
| Wire Gauge nebo rozsah - AWG | 16-22 AWG |
| Napětí - UL | 600 V |
| Napětí - IEC | 250 V |
| Typ | Header, Female Sockets |
| Točivý moment - Šroub | - |
| styl koncovky | Solder |
| Série | WINSTA® MINI |
| Rozměr šroubu | - |
| Pozice za úroveň | 2 |
| Plug Wire Entry | - |
| stoupání | 0.173" (4.40mm) |
| Balík | Box |
| Provozní teplota | -35°C ~ 85°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Počet poloh | 2 |
| Počet úrovní | 1 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiál hořlavosti Rating | - |
| Výška izolace | 0.480" (12.20mm) |
| Ochrana proti vniknutí | IP40 |
| Materiál krytu | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| hlavička orientace | 90°, Right Angle |
| Funkce | Locking Feature |
| Proud - UL | 14 A |
| Proud - IEC | 16A |
| Délka kontaktu | 0.138" (3.50mm) |
| Kontaktování dokončení dokončování | - |
| Materiál kontaktu | - |
| Barva | Gray |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.90.4000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako WAGO Corporation 890-852/011-000.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 890-854/011-000 | 890-855/011-000 | 890-845/011-000 | 890-862/011-000 |
| Výrobce | WAGO Corporation | WAGO Corporation | WAGO Corporation | WAGO Corporation |
| styl koncovky | - | - | - | - |
| Délka drátu drátu | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Délka kontaktu | - | - | - | - |
| Výška izolace | - | - | - | - |
| Materiál krytu | - | - | - | - |
| Rozměr šroubu | - | - | - | - |
| Plug Wire Entry | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napětí - IEC | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Materiál hořlavosti Rating | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
| Kontaktování dokončení dokončování | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Počet úrovní | - | - | - | - |
| Napětí - UL | - | - | - | - |
| Proud - UL | - | - | - | - |
| Pozice za úroveň | - | - | - | - |
| stoupání | - | - | - | - |
| Wire Gauge nebo rozsah - AWG | - | - | - | - |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Ochrana proti vniknutí | - | - | - | - |
| Proud - IEC | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Točivý moment - Šroub | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| hlavička orientace | - | - | - | - |
| Rozchod vodiče nebo rozsah - mm² | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy 890-852/011-000 PDF a dokumentaci WAGO Corporation pro 890-852/011-000 - WAGO Corporation.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.