- Yuki***aka88
- 2026/05/26
PCN zastarávání/ EOL
Mult Devs 04/Jul/2021.pdfHTML Datasheet
GAxx34G Automotive MLCC.pdfTechnické specifikace GA1206A5R6BEAAT34G
Technické specifikace Vishay Vitramon - GA1206A5R6BEAAT34G, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Vishay Vitramon - GA1206A5R6BEAAT34G
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Vishay / Vitramon |
| Napětí - Jmenovitá | 50V |
| Tolerance | ±0.1pF |
| Tloušťka (Max) | 0.067" (1.70mm) |
| teplotní koeficient | C0G, NP0 |
| Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Série | GA |
| hodnocení | AEC-Q200 |
| Paket / krabice | 1206 (3216 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C |
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Rozestup vývodù | - |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | Epoxy Mountable, High Temperature |
| Poruchovost | - |
| kapacitní | 5.6 pF |
| Aplikace | Automotive |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Vishay Vitramon GA1206A5R6BEAAT34G.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | GA1206A5R6BECAT34G | GA1206A5R6BEBAT34G | GA1206A5R6BEAAR34G | GA1206A5R6BELAT34G |
| Výrobce | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon |
| Rozestup vývodù | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| kapacitní | - | - | - | - |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tloušťka (Max) | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tolerance | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Napětí - Jmenovitá | - | - | - | - |
| Poruchovost | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy GA1206A5R6BEAAT34G PDF a dokumentaci Vishay Vitramon pro GA1206A5R6BEAAT34G - Vishay Vitramon.
GA1206A5R6BELAT34GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 630V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BBLAR31GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 630V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BEEAT34GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 500V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BBEBT31GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 500V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BEBAT34GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 100V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BBLBR31GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 630V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BBEAR31GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 500V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BBLBT31GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 630V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BEBAR34GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 100V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BXAAC31GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 50V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BECAT34GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 200V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BEAAR34GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 50V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BBEAT31GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 500V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BBLAT31GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 630V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BECAR34GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 200V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BELAR34GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 630V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BEEAR34GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 500V C0G/NP0 1206
GA1206A5R6BBEBR31GVishay VitramonCAP CER 5.6PF 500V C0G/NP0 1206Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.