- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
SI2377EDS.pdfInformace o životním prostředí
Material Compliance.pdfSestava/původ PCN
New Solder Plating Site 18/Apr/2023.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 5+ | $0.186 | $0.93 |
| 50+ | $0.15 | $7.50 |
| 150+ | $0.134 | $20.10 |
| 500+ | $0.114 | $57.00 |
| 3000+ | $0.106 | $318.00 |
| 6000+ | $0.10 | $600.00 |
Technické specifikace SI2377EDS-T1-GE3
Technické specifikace Vishay Siliconix - SI2377EDS-T1-GE3, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Vishay Siliconix - SI2377EDS-T1-GE3
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Vishay / Siliconix |
| Vgs (th) (max) 'Id | 1V @ 250µA |
| Vgs (Max) | ±8V |
| Technika | MOSFET (Metal Oxide) |
| Dodavatel zařízení Package | SOT-23-3 (TO-236) |
| Série | TrenchFET® |
| RDS On (Max) @ Id, Vgs | 61mOhm @ 3.2A, 4.5V |
| Ztráta energie (Max) | 1.25W (Ta), 1.8W (Tc) |
| Paket / krabice | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs | 21 nC @ 8 V |
| Typ FET | P-Channel |
| FET Feature | - |
| Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) | 1.5V, 4.5V |
| Drain na zdroj napětí (Vdss) | 20 V |
| Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C | 4.4A (Tc) |
| Číslo základního produktu | SI2377 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Vishay Siliconix SI2377EDS-T1-GE3.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | SI2377EDS-T1-BE3 | SI2387DS-T1-GE3 | SI2374DS-T1-GE3 | SI2392BDS-T1-GE3 |
| Výrobce | Vishay Siliconix | Vishay Siliconix | Vishay Siliconix | Vishay Siliconix |
| Série | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Ztráta energie (Max) | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Vgs (th) (max) 'Id | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Drain na zdroj napětí (Vdss) | - | - | - | - |
| Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs | - | - | - | - |
| Typ FET | - | - | - | - |
| Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C | - | - | - | - |
| Technika | - | - | - | - |
| RDS On (Max) @ Id, Vgs | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| FET Feature | - | - | - | - |
| Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) | - | - | - | - |
| Vgs (Max) | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Stáhněte si datové listy SI2377EDS-T1-GE3 PDF a dokumentaci Vishay Siliconix pro SI2377EDS-T1-GE3 - Vishay Siliconix.
SI2374DSVishay
Si2392ADS-T1-E3Electro-Films (EFI) / Vishay
SI2374DS-T1-E3Electro-Films (EFI) / Vishay
SI2392-TPMicro Commercial CoInterface
SI2392ADSVishay
SI2377EDSElectro-Films (EFI) / Vishay
Si2374DS-T1-GE3 MOSElectro-Films (EFI) / Vishay
Si2377DS-T1-GE3Electro-Films (EFI) / Vishay
Si2392ADS-T1-GE3 MOSElectro-Films (EFI) / Vishay
SI2377AOSVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.