- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
CR Series Datasheet.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.001 | $0.00 |
Technické specifikace CR-02JL6--150R
Technické specifikace Viking Tech - CR-02JL6--150R, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Viking Tech - CR-02JL6--150R
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Viking Tech |
| Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C |
| Dodavatel zařízení Package | 0402 |
| Velikost / Rozměry | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Série | CR |
| Režim panel | 150 Ohms |
| hodnocení | - |
| Příkon (W) | 0.063W, 1/16W |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | 0402 (1005 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 |
| Výška - Sedící (Max) | 0.016" (0.40mm) |
| Funkce | - |
| Poruchovost | - |
| Složení | Thick Film |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 5833.40.0000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Viking Tech CR-02JL6--150R.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CR-02JL6--180R | CR-02JL6--150K | CR-02JL6--130R | CR-02JL6--330R |
| Výrobce | Viking Tech | Viking Tech | Viking Tech | Viking Tech |
| Složení | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Série | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Příkon (W) | - | - | - | - |
| Počet účastnických ukončení | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Režim panel | - | - | - | - |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Poruchovost | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
Stáhněte si datové listy CR-02JL6--150R PDF a dokumentaci Viking Tech pro CR-02JL6--150R - Viking Tech.
CR-02JL6---8R2Viking TechRES 8.2 OHM 5% 1/16W 0402
CR-02JL6---7K5Viking TechRES 7.5K OHM 5% 1/16W 0402
CR-02JL6--270KViking TechRES 270K OHM 5% 1/16W 0402
CR-02JL6--200KViking TechRES 200K OHM 5% 1/16W 0402
CR-02JL6--130RViking TechRES 130 OHM 5% 1/16W 0402
CR-02JL6--330KViking TechRES 330K OHM 5% 1/16W 0402
CR-02JL6--360RViking TechRES 360 OHM 5% 1/16W 0402
CR-02JL6---82MViking TechRES 82M OHM 5% 1/16W 0402
CR-02JL6--390KViking TechRES 390K OHM 5% 1/16W 0402
CR-02JL6--300KViking TechRES 300K OHM 5% 1/16W 0402
CR-02JL6--180RViking TechRES 180 OHM 5% 1/16W 0402
CR-02JL6--150KViking TechRES 150K OHM 5% 1/16W 0402
CR-02JL6--220KViking TechRES 220K OHM 5% 1/16W 0402
CR-02JL6--100KViking TechRES 100K OHM 5% 1/16W 0402
CR-02JL6---9M1Viking TechRES 9.1M OHM 5% 1/16W 0402
CR-02JL6---8K2Viking TechRES 8.2K OHM 5% 1/16W 0402Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.