- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
CBM Series Datasheet.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.007 | $0.01 |
Technické specifikace CB05YTYH331
Technické specifikace Viking Tech - CB05YTYH331, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Viking Tech - CB05YTYH331
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Viking Tech |
| Velikost / Rozměry | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Série | CB |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 0805 (2012 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet řádků | 1 |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Impedance @ Frekvence | 330 Ohms @ 100 MHz |
| Výška (Max) | 0.043" (1.10mm) |
| Typ filtru | Power Line |
| Funkce | - |
| DC odpor (DCR) (Max) | 80mOhm |
| Karta Tloušťka (mm) | 2A |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH info available upon request |
| HTSUS | 8533.40.0000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Viking Tech CB05YTYH331.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CB05YTYH331 | CB06050 | CB06100 | CB05YTYH101 |
| Výrobce | Viking Tech | Nibco | Nibco | Viking Tech |
| Série | CB | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Typ montáže | Surface Mount | - | - | - |
| Typ filtru | Power Line | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) | - | - | - |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | - | - | - |
| Balík | Tape & Reel (TR) | - | - | - |
| Výška (Max) | 0.043" (1.10mm) | - | - | - |
| DC odpor (DCR) (Max) | 80mOhm | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | - |
| Impedance @ Frekvence | 330 Ohms @ 100 MHz | - | - | - |
| Karta Tloušťka (mm) | 2A | - | - | - |
| Počet řádků | 1 | - | - | - |
| Paket / krabice | 0805 (2012 Metric) | - | - | - |
Stáhněte si datové listy CB05YTYH331 PDF a dokumentaci Viking Tech pro CB05YTYH331 - Viking Tech.
CB05VSMArtesyn Embedded Power
CB06050Nibco510733 1 THD 90 ELL CPVC
CB06000Nibco510733 3/4 THD 90 ELL CPVC
CB05900Nibco510733 1/4 THD 90 ELL CPVC
CB05YTYG202Viking Tech
CB0603B104k016ctBDC
CB05YTYN202-1Viking Tech
CB05870Nibco5107 12" SOC LG DIAM 90 ELL CPVC
CB06-15PTri-Star ElectronicsCONNECTOR
CB06100Nibco510733 1-1/4 THD 90 ELL CPVC
CB06-15STri-Star ElectronicsCONNECTOR
CB05950Nibco510733 1/2 THD 90 ELL CPVC
CB05860Nibco5107 10" SOC LG DIAM 90 ELL CPVC
CB06200Nibco510733 2 THD 90 ELL CPVC
CB05YTYH251Viking Tech
CB059-80006HP
CB05YTYH101Viking Tech
CB06150Nibco510733 1-1/2 THD 90 ELL CPVCVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.