- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
VI/VE-200 Family.pdfNávrhové zdroje
VI-200, VI-J00 Design Guide, Appl Manual.pdfInformace o životním prostředí
Vicor REACH.pdfTechnické specifikace VI-BTP-EX
Technické specifikace Vicor Corporation - VI-BTP-EX, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Vicor Corporation - VI-BTP-EX
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Vicor |
| Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | - |
| Napětí - Výstup 1 | 13.8V |
| Napětí - Izolace | 3 kV |
| Napětí - vstup (Min) | 66V |
| Napětí - vstup (Max) | 160V |
| Typ | Isolated Module |
| Velikost / Rozměry | 4.60' L x 2.40' W x 0.50' H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm) |
| Série | VI-200™ (75W) |
| Příkon (W) | 75 W |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | Full Brick |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -10°C ~ 85°C |
| Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Funkce | OCP, OTP, OVP, SCP |
| Účinnost | 88% |
| Proud - výstup (Max) | 3.62A |
| Číslo základního produktu | VI-BTP |
| Aplikace | ITE (Commercial) |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS neodpovídá |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9580 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Vicor Corporation VI-BTP-EX.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | VI-BTP-EX-F4 | VI-BTP-EX-F1 | VI-BTP-EX-B1 | VI-BTP-EX-F2 |
| Výrobce | Vicor Corporation | Vicor Corporation | Vicor Corporation | Vicor Corporation |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Proud - výstup (Max) | - | - | - | - |
| Účinnost | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Napětí - vstup (Min) | - | - | - | - |
| Napětí - Výstup 1 | - | - | - | - |
| Příkon (W) | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Napětí - Izolace | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napětí - vstup (Max) | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Počet výstupů | - | - | - | - |
| Napětí - Výstup 2 | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napětí - Výstup 3 | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy VI-BTP-EX PDF a dokumentaci Vicor Corporation pro VI-BTP-EX - Vicor Corporation.
VI-BTP-EX-SVicor CorporationDC DC CONVERTER 13.8V 75W
VI-BTP-EY-F1Vicor CorporationDC DC CONVERTER 13.8V 50W
VI-BTP-EX-B1Vicor CorporationDC DC CONVERTER 13.8V 75W
VI-BTP-EW-B1Vicor CorporationDC DC CONVERTER 13.8V 100W
VI-BTP-EW-F4Vicor CorporationDC DC CONVERTER 13.8V 100W
VI-BTP-EY-B1Vicor CorporationDC DC CONVERTER 13.8V 50W
VI-BTP-EX-F3Vicor CorporationDC DC CONVERTER 13.8V 75W
VI-BTP-EYVicor CorporationDC DC CONVERTER 13.8V 50W
VI-BTP-EWVicor CorporationDC DC CONVERTER 13.8V 100W
VI-BTP-EX-F4Vicor CorporationDC DC CONVERTER 13.8V 75W
VI-BTP-EW-SVicor CorporationDC DC CONVERTER 13.8V 100W
VI-BTP-EX-F2Vicor CorporationDC DC CONVERTER 13.8V 75W
VI-BTP-EV-F4Vicor CorporationDC DC CONVERTER 13.8V 150W
VI-BTP-EW-F1Vicor CorporationDC DC CONVERTER 13.8V 100W
VI-BTP-EW-F3Vicor CorporationDC DC CONVERTER 13.8V 100W
VI-BTP-EV-SVicor CorporationDC DC CONVERTER 13.8V 150W
VI-BTP-EX-F1Vicor CorporationDC DC CONVERTER 13.8V 75W
VI-BTP-EW-F2Vicor CorporationDC DC CONVERTER 13.8V 100WVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.