- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
VI/VE-J00 MiniMod Family.pdfNávrhové zdroje
VI-200, VI-J00 Design Guide, Appl Manual.pdfTechnické specifikace VE-JT4-CW
Technické specifikace Vicor Corporation - VE-JT4-CW, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Vicor Corporation - VE-JT4-CW
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Vicor |
| Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | - |
| Napětí - Výstup 1 | 48V |
| Napětí - Izolace | 3 kV |
| Napětí - vstup (Min) | 66V |
| Napětí - vstup (Max) | 160V |
| Typ | Isolated Module |
| Velikost / Rozměry | 2.28' L x 2.40' W x 0.50' H (57.9mm x 70.0mm x 12.7mm) |
| Série | VE-J00™ (100W) |
| Příkon (W) | 100 W |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | Half Brick |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -25°C ~ 100°C |
| Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Funkce | OCP, SCP |
| Účinnost | 90% |
| Proud - výstup (Max) | 2.08A |
| Číslo základního produktu | VE-JT4 |
| Aplikace | ITE (Commercial) |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9580 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Vicor Corporation VE-JT4-CW.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | VE-JT4-CW-F1 | VE-JT4-CW-F2 | VE-JT4-CW-F3 | VE-JT4-CW-F4 |
| Výrobce | Vicor Corporation | Vicor Corporation | Vicor Corporation | Vicor Corporation |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Proud - výstup (Max) | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Napětí - Výstup 2 | - | - | - | - |
| Napětí - vstup (Max) | - | - | - | - |
| Účinnost | - | - | - | - |
| Napětí - Výstup 1 | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Příkon (W) | - | - | - | - |
| Napětí - Izolace | - | - | - | - |
| Napětí - vstup (Min) | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Napětí - Výstup 3 | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Počet výstupů | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Typ | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy VE-JT4-CW PDF a dokumentaci Vicor Corporation pro VE-JT4-CW - Vicor Corporation.
VE-JT4-CX-B1Vicor CorporationDC DC CONVERTER 48V 75W
VE-JT3-MZ-SVicor CorporationDC DC CONVERTER 24V 25W
VE-JT3-MZ-F2Vicor CorporationDC DC CONVERTER 24V 25W
VE-JT4-CW-SVicor CorporationDC DC CONVERTER 48V 100W
VE-JT4-CX-F1Vicor CorporationDC DC CONVERTER 48V 75W
VE-JT4-01Vicor CorporationDC DC CONVERTER 100W
VE-JT4-CXVicor CorporationDC DC CONVERTER 48V 75W
VE-JT4-CW-F2Vicor CorporationDC DC CONVERTER 48V 100W
VE-JT3-MZ-B1Vicor CorporationDC DC CONVERTER 24V 25W
VE-JT4-CW-F3Vicor CorporationDC DC CONVERTER 48V 100W
VE-JT3-MZ-F3Vicor CorporationDC DC CONVERTER 24V 25W
VE-JT4-CW-B1Vicor CorporationDC DC CONVERTER 48V 100W
VE-JT3-MZ-F1Vicor CorporationDC DC CONVERTER 24V 25W
VE-JT3-MZ-F4Vicor CorporationDC DC CONVERTER 24V 25W
VE-JT3-MZVicor CorporationDC DC CONVERTER 24V 25W
VE-JT4-CW-F4Vicor CorporationDC DC CONVERTER 48V 100W
VE-JT3-MY-SVicor CorporationDC DC CONVERTER 24V 50W
VE-JT4-CW-F1Vicor CorporationDC DC CONVERTER 48V 100WVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.