- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfNávrhové zdroje
Maxi/Mini/Micro Design Guide, Appl Manual.pdfNávrh/specifikace PCN
Cylindrical Battery Holders.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $492.94 | $492.94 |
| 200+ | $196.69 | $39,338.00 |
| 500+ | $190.11 | $95,055.00 |
| 1000+ | $186.86 | $186,860.00 |
Technické specifikace V48C5T50BL
Technické specifikace Vicor Corporation - V48C5T50BL, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Vicor Corporation - V48C5T50BL
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Vicor |
| Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | - |
| Napětí - Výstup 1 | 5V |
| Napětí - Izolace | 3 kV |
| Napětí - vstup (Min) | 36V |
| Napětí - vstup (Max) | 75V |
| Typ | Isolated Module |
| Velikost / Rozměry | 2.28' L x 1.45' W x 0.62' H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm) |
| Série | MICRO (50W) |
| Příkon (W) | 50 W |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | Quarter Brick |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -40°C ~ 100°C |
| Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Funkce | OVP, UVLO |
| Účinnost | 84.5% |
| Proud - výstup (Max) | 10A |
| Číslo základního produktu | V48C5T50 |
| Aplikace | ITE (Commercial) |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS neodpovídá |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9580 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Vicor Corporation V48C5T50BL.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | V48C5T50BL3 | V48C5T50BL2 | V48C5T50B2 | V48C5T50BF3 |
| Výrobce | Vicor Corporation | Vicor Corporation | Vicor Corporation | Vicor Corporation |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Proud - výstup (Max) | - | - | - | - |
| Počet výstupů | - | - | - | - |
| Účinnost | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Napětí - vstup (Min) | - | - | - | - |
| Příkon (W) | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Napětí - Výstup 1 | - | - | - | - |
| Napětí - Výstup 2 | - | - | - | - |
| Napětí - Výstup 3 | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Napětí - Izolace | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Napětí - vstup (Max) | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Stáhněte si datové listy V48C5T50BL PDF a dokumentaci Vicor Corporation pro V48C5T50BL - Vicor Corporation.
V48C5T75BVicor CorporationDC DC CONVERTER 5V 75WVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.