- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Technické specifikace C0805C0G500-271FNP-CT
Technické specifikace Venkel - C0805C0G500-271FNP-CT, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Venkel - C0805C0G500-271FNP-CT
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Venkel LTD |
| Napětí - Jmenovitá | 50V |
| Tolerance | ±1% |
| Tloušťka (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| teplotní koeficient | C0G, NP0 |
| Velikost / Rozměry | 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 0805 (2012 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Rozestup vývodù | - |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - |
| Poruchovost | - |
| kapacitní | 270 pF |
| Aplikace | General Purpose |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Venkel C0805C0G500-271FNP-CT.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | C0805C0G500-271FNE-CT | C0805C0G500-272JNE-CT | C0805C0G500-271FNP | C0805C0G500-271KNP |
| Výrobce | Venkel | Venkel | Venkel | Venkel |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Rozestup vývodù | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Napětí - Jmenovitá | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Poruchovost | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Tloušťka (Max) | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| kapacitní | - | - | - | - |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
C0805C0G500-271FNE-CTVenkelCAP CER 270PF 50V C0G/NP0 0805
C0805C0G500-272JNE-CTVenkelCAP CER 2700PF 50V C0G/NP0 0805Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.