- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheety
RNC90x Military Established Reliability.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $7.068 | $7.07 |
Technické specifikace Y11894K12000FR0L
Technické specifikace Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio - Y11894K12000FR0L, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio - Y11894K12000FR0L
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | VPG Foil |
| Napìtí - AC | - |
| Napětí - Pracovní | 0.6W |
| Napětí - Rozdělení | - |
| Tloušťka (Max) | ±2ppm/°C |
| Velikost / Rozměry | 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm) |
| Série | RNC90Z |
| Stav RoHS | Bulk |
| Polarizace | Radial |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobní standardní doba výroby | 13 Weeks |
| Výrobní číslo výrobce | Y11894K12000FR0L |
| Výška - Sedící (Max) | 0.336" (8.53mm) |
| Funkce | Moisture Resistant, Non-Inductive |
| FIFO je | 2 |
| Rozšířený popis | 4.12k Ohm ±1% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | ±1% |
| Popis | RES 4.12K OHM 0.6W 1% RADIAL |
| Coating, typ bydlení | Metal Foil |
| Bandwidth | 4.12k |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Bez olova / V souladu RoHS |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio Y11894K12000FR0L.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | Y11894K32000FR0L | Y11894K02000TR0L | Y11894K53000FR0L | Y118949K9000VR0L |
| Výrobce | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Coating, typ bydlení | - | - | - | - |
| Tloušťka (Max) | - | - | - | - |
| Napětí - Pracovní | - | - | - | - |
| Napìtí - AC | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Stav RoHS | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Výrobní číslo výrobce | - | - | - | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | - | - | - | - |
| FIFO je | - | - | - | - |
| Polarizace | - | - | - | - |
| Bandwidth | - | - | - | - |
| Výrobní standardní doba výroby | - | - | - | - |
| Rozšířený popis | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | - | - | - |
| Napětí - Rozdělení | - | - | - | - |
| Popis | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy Y11894K12000FR0L PDF a dokumentaci Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio pro Y11894K12000FR0L - Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio.
Y11894K02000TR1RVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 4.02K OHM 0.6W 0.01% RADIAL
Y118950K5000TR0LVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 50.5K OHM 0.6W 0.01% RADIAL
Y1189500R000VR0LVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 500 OHM 0.6W 0.005% RADIAL
Y11894K02000TR0LVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 4.02K OHM 0.6W 0.01% RADIAL
Y118949K9000VR13LVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 49.9K OHM 0.6W 0.005% RADIAL
Y118949K3180TR13LVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 49.318KOHM 0.6W 0.01% RADIAL
Y118949K9000VR0LVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 49.9K OHM 0.6W 0.005% RADIAL
Y118949K3510TR0LVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 49.351KOHM 0.6W 0.01% RADIAL
Y118949K3180TR0LVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 49.318KOHM 0.6W 0.01% RADIAL
Y11894K53000FR0LVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 4.53K OHM 0.6W 1% RADIAL
Y118949K9000VR23RVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 49.9K OHM 0.6W 0.005% RADIAL
Y118950K5000TR13LVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 50.5K OHM 0.6W 0.01% RADIAL
Y118949K3510TR13LVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 49.351KOHM 0.6W 0.01% RADIAL
Y11894K32000FR0LVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 4.32K OHM 0.6W 1% RADIAL
Y1189500R000TR0LVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 500 OHM 0.01% 0.6W RADIAL
Y11894K92540TR0LVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 4.9254K OHM 0.01% 0.6W RAD
Y1189500R000TR13LVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 500 OHM 0.01% 0.6W RADIAL
Y118950K0000VR1RVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 50K OHM 0.005% 0.6W RADIALVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.