- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Technické specifikace TLP361J(F)
Technické specifikace Toshiba Semiconductor and Storage - TLP361J(F), atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Toshiba Semiconductor and Storage - TLP361J(F)
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | TAEC Product (Toshiba Electronic Devices and Storage Corporation) |
| Průměr hřídele (mm) | Yes |
| Napětí - Off State | 600 V |
| Napětí - Izolace | 5000Vrms |
| Napětí - vpřed (Vf) (typ) | 1.15V |
| Zapnout čas | 30µs |
| Dodavatel zařízení Package | 4-DIP |
| Statická dV / dt (min) | 200V/µs |
| Série | - |
| Paket / krabice | 4-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Balík | Tube |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ výstupu | Triac |
| Provozní teplota | -40°C ~ 100°C |
| Počet kanálů | 1 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) | 100 mA |
| Proud - LED spoušť (Ift) (Max) | 10mA |
| Proud - přidržení (H) | 600µA (Typ) |
| Proud - DC dopředu (pokud) (Max) | 50 mA |
| Číslo základního produktu | TLP361 |
| Schválení agentura | UR |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS kompatibilní |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.49.8000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Toshiba Semiconductor and Storage TLP361J(F).
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | TLP361J(F) | TLP360JF(D4-MUR) | TLP360JF(D4-CANO) | TLP361(J) |
| Výrobce | Toshiba Semiconductor and Storage | Toshiba Semiconductor and Storage | Toshiba Semiconductor and Storage | TAEC Product (Toshiba Electronic Devices and Stora |
| Proud - DC dopředu (pokud) (Max) | 50 mA | 25 mA | 50 mA | - |
| Balík | Tube | Bulk | Bulk | - |
| Paket / krabice | 4-DIP (0.300", 7.62mm) | 4-DIP (0.400", 10.16mm) | 4-DIP (0.400", 10.16mm) | - |
| Typ výstupu | Triac | Triac | Triac | - |
| Proud - LED spoušť (Ift) (Max) | 10mA | 10mA | 10mA | - |
| Typ montáže | Through Hole | Through Hole | Through Hole | - |
| Napětí - vpřed (Vf) (typ) | 1.15V | 1.15V | 1.15V | - |
| Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) | 100 mA | 100 mA | 100 mA | - |
| Provozní teplota | -40°C ~ 100°C | -40°C ~ 100°C | -40°C ~ 100°C | - |
| Zapnout čas | 30µs | 100µs | 30µs | - |
| Schválení agentura | UR | CQC, cUL, UL, VDE | CQC, CSA, cUL, UL, VDE | - |
| Počet kanálů | 1 | 1 | 1 | - |
| Číslo základního produktu | TLP361 | TLP360 | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | 4-DIP | 4-DIP | 4-DIP | - |
| Statická dV / dt (min) | 200V/µs | 500V/µs (Typ) | 500V/µs (Typ) | - |
| Napětí - Off State | 600 V | 600 V | 600 V | - |
| Průměr hřídele (mm) | Yes | No | No | - |
| Napětí - Izolace | 5000Vrms | 5000Vrms | 5000Vrms | - |
| Série | - | - | - | - |
| Proud - přidržení (H) | 600µA (Typ) | 1mA | 1mA | - |
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.