- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
MLCC Capacitors Catalog.pdfČíslo dílu PCN
X5R, X7R Dielectrics 23/Jan/2008.pdfTechnické specifikace TMK325B7106KM-T
Technické specifikace Taiyo Yuden - TMK325B7106KM-T, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Taiyo Yuden - TMK325B7106KM-T
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Taiyo Yuden |
| Napětí - Jmenovitá | 25V |
| Tolerance | ±10% |
| Tloušťka (Max) | 0.106' (2.70mm) |
| teplotní koeficient | X7R |
| Velikost / Rozměry | 0.126' L x 0.098' W (3.20mm x 2.50mm) |
| Série | M |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 1210 (3225 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Rozestup vývodù | - |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - |
| kapacitní | 10 µF |
| Číslo základního produktu | TMK325B |
| Aplikace | SMPS Filtering |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Taiyo Yuden TMK325B7106KM-T.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | TMK325B7106KM-TD | TMK325B7106MN-TR | TMK325B7106MM-T | TMK325B7106KN-TR |
| Výrobce | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Tloušťka (Max) | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Rozestup vývodù | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Napětí - Jmenovitá | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Lead Style | - | - | - | - |
| kapacitní | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| hodnocení | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy TMK325B7106KM-T PDF a dokumentaci Taiyo Yuden pro TMK325B7106KM-T - Taiyo Yuden.
TMK325ABJ476MMTaiyo Yuden
TMK325B7106MN-TTAIYOVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.