- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
NRS8040T1R5NJGJ Spec Sheet.pdfZměna stavu části PCN
Mult Devs NRND 01/Apr/2023.pdfČíslo dílu PCN
Mult Devs Part Number 23/Sep/2022.pdfHTML Datasheet
NR(H,S,V) Series Catalog.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 5+ | $0.207 | $1.04 |
| 50+ | $0.168 | $8.40 |
| 150+ | $0.152 | $22.80 |
| 1000+ | $0.131 | $131.00 |
| 2000+ | $0.122 | $244.00 |
| 5000+ | $0.117 | $585.00 |
Technické specifikace NRS8040T1R5NJGJ
Technické specifikace Taiyo Yuden - NRS8040T1R5NJGJ, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Taiyo Yuden - NRS8040T1R5NJGJ
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Taiyo Yuden |
| Typ | Drum Core, Wirewound |
| Tolerance | ±30% |
| Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm) |
| stínění | Shielded |
| Série | NR, S Type |
| hodnocení | - |
| Q @ Freq | - |
| Paket / krabice | Nonstandard |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -25°C ~ 120°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Materiál - jádro | Ferrite |
| Frekvence indukčnosti - test | 100 kHz |
| indukčnost | 1.5 µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.165" (4.20mm) |
| Frekvence - Self Resonant | 63MHz |
| Funkce | - |
| DC Resistance (DCR) | 9.1mOhm Max |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 7 A |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | 10A |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Taiyo Yuden NRS8040T1R5NJGJ.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | NRS8040T1R0NJGJ | NRS8040T1R4NJGJV | NRS8040T1R4NJGJ | NRS8040T2R0NJGJV |
| Výrobce | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Typ | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| stínění | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | - | - | - | - |
| Materiál - jádro | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Frekvence indukčnosti - test | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| indukčnost | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Série | - | - | - | - |
| Frekvence - Self Resonant | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy NRS8040T1R5NJGJ PDF a dokumentaci Taiyo Yuden pro NRS8040T1R5NJGJ - Taiyo Yuden.
NRS8040T220MJGNTaiyo YudenFIXED IND 22UH 2.2A 85.8MOHM SMD
NRS8040T150MJGNTaiyo YudenFIXED IND 15UH 2.4A 65 MOHM SMD
NRS8040T220MLTAIYO
NRS8040T180MJGKTAIYOVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.