- Jess***Jones
- 2026/04/17
PCN zastarávání/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.005 | $0.01 |
| 200+ | $0.002 | $0.40 |
| 500+ | $0.002 | $1.00 |
Technické specifikace BK1005HS241-T
Technické specifikace Taiyo Yuden - BK1005HS241-T, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Taiyo Yuden - BK1005HS241-T
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Taiyo Yuden |
| Velikost / Rozměry | 0.039' L x 0.020' W (1.00mm x 0.50mm) |
| Série | BK |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 0402 (1005 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Počet řádků | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Impedance @ Frekvence | 240 Ohms @ 100 MHz |
| Výška (Max) | 0.022' (0.55mm) |
| Typ filtru | - |
| DC odpor (DCR) (Max) | 300mOhm |
| Karta Tloušťka (mm) | 400mA |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8548.00.0000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Taiyo Yuden BK1005HS241-T.
| Atribut produktu | |||
|---|---|---|---|
| Part Number | BK1005HS241-T | UD2-3NE-L | RT0805BRE074K32L |
| Výrobce | Taiyo Yuden | KEMET | YAGEO |
| Karta Tloušťka (mm) | 400mA | - | - |
| DC odpor (DCR) (Max) | 300mOhm | - | - |
| Série | BK | UD2 | RT |
| Balík | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) |
| Výška (Max) | 0.022' (0.55mm) | - | - |
| Počet řádků | 1 | - | - |
| Impedance @ Frekvence | 240 Ohms @ 100 MHz | - | - |
| Velikost / Rozměry | 0.039' L x 0.020' W (1.00mm x 0.50mm) | - | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| hodnocení | - | - | - |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | -40°C ~ 70°C | -55°C ~ 155°C |
| Paket / krabice | 0402 (1005 Metric) | - | 0805 (2012 Metric) |
| Typ filtru | - | - | - |
| Typ montáže | Surface Mount | Surface Mount | - |
Stáhněte si datové listy BK1005HS241-T PDF a dokumentaci Taiyo Yuden pro BK1005HS241-T - Taiyo Yuden.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.