- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
TS103.pdfPCN zastarávání/ EOL
Mult Dev EOL 26/Apr/2021.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.219 | $0.22 |
| 10+ | $0.219 | $2.19 |
| 12+ | $0.219 | $2.63 |
| 200+ | $0.085 | $17.00 |
| 500+ | $0.082 | $41.00 |
| 1000+ | $0.08 | $80.00 |
Technické specifikace TS103CS RLG
Technické specifikace Taiwan Semiconductor Corporation - TS103CS RLG, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Taiwan Semiconductor Corporation - TS103CS RLG
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Taiwan Semiconductor |
| Napětí - rozpětí napájení (min) | 3 V |
| Napětí - rozpětí napájení (max) | 18 V |
| Napětí - Input Offset | 500 µV |
| Dodavatel zařízení Package | 8-SOP |
| rychlost přeběhu | 0.5V/µs |
| Série | - |
| Paket / krabice | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Typ výstupu | - |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Počet okruhů | 2 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Zisk Bandwidth Product | 1 MHz |
| Proud - Supply | 500µA (x2 Channels) |
| Aktuální - Výstup / Channel | 40 mA |
| Aktuální - Vstupní klidový | 20 nA |
| Číslo základního produktu | TS103 |
| zesilovač Type | General Purpose |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Taiwan Semiconductor Corporation TS103CS RLG.
| Atribut produktu | ||
|---|---|---|
| Part Number | TS103CS RLG | Q6016RH4 |
| Výrobce | Taiwan Semiconductor Corporation | Littelfuse Inc. |
| Série | - | - |
| Aktuální - Vstupní klidový | 20 nA | - |
| Dodavatel zařízení Package | 8-SOP | TO-220AB |
| Paket / krabice | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) | TO-220-3 |
| Zisk Bandwidth Product | 1 MHz | - |
| zesilovač Type | General Purpose | - |
| Aktuální - Výstup / Channel | 40 mA | - |
| Balík | Tape & Reel (TR) | Bulk |
| Počet okruhů | 2 | - |
| Typ výstupu | - | - |
| Číslo základního produktu | TS103 | Q6016 |
| Proud - Supply | 500µA (x2 Channels) | - |
| Napětí - Input Offset | 500 µV | - |
| Typ montáže | Surface Mount | Through Hole |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Napětí - rozpětí napájení (min) | 3 V | - |
| Napětí - rozpětí napájení (max) | 18 V | - |
| rychlost přeběhu | 0.5V/µs | - |
Stáhněte si datové listy TS103CS RLG PDF a dokumentaci Taiwan Semiconductor Corporation pro TS103CS RLG - Taiwan Semiconductor Corporation.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.