- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
P6KE Series.pdfBalení PCN
Mult Devices 24/Oct/2017.pdfPCN zastarávání/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 5+ | $0.06 | $0.30 |
| 50+ | $0.049 | $2.45 |
| 150+ | $0.043 | $6.45 |
| 500+ | $0.039 | $19.50 |
Technické specifikace P6KE100A
Technické specifikace Taiwan Semiconductor Corporation - P6KE100A, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Taiwan Semiconductor Corporation - P6KE100A
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Taiwan Semiconductor |
| Napětí - Reverse Standoff (typ) | 85.5V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 137V |
| Napětí - porucha (Min) | 95V |
| Jednosměrné kanály | 1 |
| Typ | Zener |
| Dodavatel zařízení Package | DO-15 |
| Série | - |
| Ochrana napájecího vedení | No |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napájení - špičkový impuls | 600W |
| Paket / krabice | DO-204AC, DO-15, Axial |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | - |
| Typ montáže | Through Hole |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 4.4A |
| Kapacitní @ Frekvence | - |
| Číslo základního produktu | P6KE100 |
| Aplikace | General Purpose |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0080 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Taiwan Semiconductor Corporation P6KE100A.
| Atribut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | P6KE100A | P6KE100A-BP | P6KE100A | P6KE100A B0G |
| Výrobce | SMC Diode Solutions | Micro Commercial Co | Littelfuse Inc. | Taiwan Semiconductor Corporation |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kapacitní @ Frekvence | - | - | - | - |
| Napětí - Reverse Standoff (typ) | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Série | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Jednosměrné kanály | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Napájení - špičkový impuls | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napětí - porucha (Min) | - | - | - | - |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Ochrana napájecího vedení | - | - | - | - |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy P6KE100A PDF a dokumentaci Taiwan Semiconductor Corporation pro P6KE100A - Taiwan Semiconductor Corporation.
P6KE100A-APMicro Commercial CoInterface
P6KE100A-BPMicro Commercial CoInterface
P6KE100VishayVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.