- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
PSxxM,PSxxL Model.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.331 | $1.33 |
Technické specifikace PS60M-0MC2FBR10K
Technické specifikace TT Electronics/BI - PS60M-0MC2FBR10K, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako TT Electronics/BI - PS60M-0MC2FBR10K
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | TT Electronics |
| Cestovní Rozsah | 60mm |
| Tolerance | ±20% |
| Velikost / Rozměry | Rectangular - 2.953" L x 0.354" W x 0.276" H (75.00mm x 9.00mm x 7.00mm) |
| Série | PSxxM |
| Režim panel | 10 kOhms |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Příkon (W) | 0.2W, 1/5W |
| Balík | Tray |
| Typ montáže | Through Hole |
| Typ faderu | Dual |
| Číslo základního produktu | PS60 |
| Typ úpravy | Top |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | RoHS kompatibilní |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.40.8070 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako TT Electronics/BI PS60M-0MC2FBR10K.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | PS60M-0MC2FBR20K | PS60M-0MC2BR10K | PS60M-0MC2BR100K | PS60M-0MC1FBR10K |
| Výrobce | TT Electronics/BI | TT Electronics/BI | TT Electronics/BI | TT Electronics/BI |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Příkon (W) | - | - | - | - |
| Cestovní Rozsah | - | - | - | - |
| Režim panel | - | - | - | - |
| Typ úpravy | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Typ faderu | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy PS60M-0MC2FBR10K PDF a dokumentaci TT Electronics/BI pro PS60M-0MC2FBR10K - TT Electronics/BI.
PS60M-0MC2BR20KNTT Electronics/BISLIDE POT 20K OHM 0.2W TOP 60MM
PS60M-0MC1FBR10KTT Electronics/BISLIDE POT 10K OHM 0.2W TOP 60MM
PS60M-0MC2FBR20KTT Electronics/BISLIDE POT 20K OHM 0.2W TOP 60MM
PS60M-0ME1BR500KTT Electronics/BISLIDE POT 500K OHM 0.2W TOP 60MM
PS60M-0MD1BR20KTT Electronics/BISLIDE POT 20K OHM 0.2W TOP 60MM
PS60M-0MC2BR10KTT Electronics/BISLIDE POT 10K OHM 0.2W TOP 60MM
PS60M-0MC2BR100KTT Electronics/BISLIDE POT 100K OHM 0.2W TOP 60MM
PS60M-0MC1BR5KTT Electronics/BISLIDE POT 5K OHM 0.2W TOP 60MM
PS60M-0ME1BR500TT Electronics/BISLIDE POT 500 OHM 0.2W TOP 60MM
PS60M-0MC1BR10KTT Electronics/BISLIDE POT 10K OHM 0.2W TOP 60MM
PS60M-0MC1BR50KTT Electronics/BISLIDE POT 50K OHM 0.2W TOP 60MM
PS60M-0MC1BR100KTT Electronics/BISLIDE POT 100K OHM 0.2W TOP 60MM
PS60M-0MD1AR20KTT Electronics/BISLIDE POT 20K OHM 0.1W TOP 60MM
PS60M-0ME1BR1MEGTT Electronics/BISLIDE POT 1M OHM 0.2W TOP 60MM
PS60M-0ME1BR100KTT Electronics/BISLIDE POT 100K OHM 0.2W TOP 60MM
PS60M-0ME1BR1KTT Electronics/BISLIDE POT 1K OHM 0.2W TOP 60MM
PS60M-0MC1BR500TT Electronics/BISLIDE POT 500 OHM 0.2W TOP 60MM
PS60M-0ME1BR10KTT Electronics/BISLIDE POT 10K OHM 0.2W TOP 60MMVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.