- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
TXL 025 Series, 25 Watt Datasheet.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $52.49 | $52.49 |
| 200+ | $20.94 | $4,188.00 |
| 500+ | $20.24 | $10,120.00 |
| 1000+ | $19.90 | $19,900.00 |
Technické specifikace TXL 025-48S
Technické specifikace Traco Power - TXL 025-48S, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Traco Power - TXL 025-48S
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | TRACO Power |
| Napětí - výstup 6 | - |
| Napětí - výstup 5 | - |
| Napětí - Výstup 4 | - |
| Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | - |
| Napětí - Výstup 1 | 48V |
| Napětí - Izolace | 3 kV |
| Napětí - Vstup | 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 375 VDC |
| Typ | Enclosed |
| Velikost / Rozměry | 3.11" L x 2.01" W x 1.12" H (79.0mm x 51.1mm x 28.4mm) |
| Série | TXL 025 (25W) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Příkon (W) | 27W |
| Balík | Box |
| Provozní teplota | -20°C ~ 70°C (With Derating) |
| Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Chassis Mount |
| Požadováno minimální zatížení | Yes |
| Funkce | Adjustable Output, Universal Input |
| Účinnost | 84% |
| Aktuální - výstup 1 | 570 mA |
| Číslo základního produktu | TXL 025 |
| Schválení agentura | CE, cURus |
| Aplikace | ITE (Commercial) |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9510 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Traco Power TXL 025-48S.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | TXL 015-48S | TXL 025-24S | TXL 035-24S | TXL 025-3.3S |
| Výrobce | Traco Power | Traco Power | Traco Power | Traco Power |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napětí - Výstup 4 | - | - | - | - |
| Napětí - Výstup 3 | - | - | - | - |
| Aktuální - výstup 1 | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Napětí - Vstup | - | - | - | - |
| Schválení agentura | - | - | - | - |
| Požadováno minimální zatížení | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Napětí - Výstup 2 | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Série | - | - | - | - |
| Napětí - výstup 6 | - | - | - | - |
| Napětí - Izolace | - | - | - | - |
| Napětí - výstup 5 | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Účinnost | - | - | - | - |
| Napětí - Výstup 1 | - | - | - | - |
| Příkon (W) | - | - | - | - |
| Počet výstupů | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy TXL 025-48S PDF a dokumentaci Traco Power pro TXL 025-48S - Traco Power.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.