- Jess***Jones
- 2026/04/17
HTML Datasheet
TEN 3N Series, 3 Watt Datasheet.pdfDatasheets
TEN 3N Series, 3 Watt Datasheet.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $13.424 | $13.42 |
Technické specifikace TEN 3-1222N
Technické specifikace Traco Power - TEN 3-1222N, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Traco Power - TEN 3-1222N
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | TRACO Power |
| Napětí - Výstup 4 | - |
| Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | -12V |
| Napětí - Výstup 1 | 12V |
| Napětí - Izolace | 1.5 kV |
| Napětí - vstup (Min) | 9V |
| Napětí - vstup (Max) | 18V |
| Typ | Isolated Module |
| Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) |
| Série | TEN 3N (3W) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Příkon (W) | 3 W |
| Paket / krabice | 24-DIP Module, 8 Leads |
| Balík | Tube |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Počet výstupů | 2 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Funkce | SCP |
| Účinnost | 84% |
| Proud - výstup (Max) | 125mA, 125mA |
| Číslo základního produktu | TEN 3 |
| Schválení agentura | CB, cCSAus |
| Aplikace | ITE (Commercial) |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9580 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Traco Power TEN 3-1222N.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | TEN 3-1222 | TEN 3-1223N | TEN 3-1212N | TEN 3-1221N |
| Výrobce | Traco Power | Traco Power | Traco Power | Traco Power |
| Příkon (W) | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Účinnost | - | - | - | - |
| Napětí - Výstup 1 | - | - | - | - |
| Proud - výstup (Max) | - | - | - | - |
| Napětí - vstup (Max) | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Napětí - vstup (Min) | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Napětí - Izolace | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Napětí - Výstup 2 | - | - | - | - |
| Schválení agentura | - | - | - | - |
| Počet výstupů | - | - | - | - |
| Napětí - Výstup 4 | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Napětí - Výstup 3 | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Stáhněte si datové listy TEN 3-1222N PDF a dokumentaci Traco Power pro TEN 3-1222N - Traco Power.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.