- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Sestava/původ PCN
VLS Series Assembly Site Chg 20/Jul/2017.pdfDatasheets
VLS3012HBX Series.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 5+ | $0.087 | $0.44 |
| 50+ | $0.071 | $3.55 |
| 150+ | $0.063 | $9.45 |
| 500+ | $0.057 | $28.50 |
| 2000+ | $0.052 | $104.00 |
| 4000+ | $0.05 | $200.00 |
Technické specifikace VLS3012HBX-100M
Technické specifikace TDK Corporation - VLS3012HBX-100M, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako TDK Corporation - VLS3012HBX-100M
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | TDK Corporation |
| Typ | Drum Core, Wirewound |
| Tolerance | ±20% |
| Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| stínění | Shielded |
| Série | VLS-HBX |
| hodnocení | - |
| Q @ Freq | - |
| Paket / krabice | Nonstandard |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Materiál - jádro | Metal |
| Frekvence indukčnosti - test | 1 MHz |
| indukčnost | 10 µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Frekvence - Self Resonant | - |
| Funkce | - |
| DC Resistance (DCR) | 415mOhm Max |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 1.48 A |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | 1.7A |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako TDK Corporation VLS3012HBX-100M.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | VLS3012HBX-100M-N | VLS3012HBX-1R0M-N | VLS3012HBX-1R0M | VLS3012HBX-150M |
| Výrobce | TDK Corporation | TDK Corporation | TDK Corporation | TDK Corporation |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| indukčnost | - | - | - | - |
| Materiál - jádro | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| stínění | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Typ | - | - | - | - |
| Frekvence - Self Resonant | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Frekvence indukčnosti - test | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy VLS3012HBX-100M PDF a dokumentaci TDK Corporation pro VLS3012HBX-100M - TDK Corporation.
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.