- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Číslo dílu PCN
2.73KHz.pdfDatasheets
MHQ1005P Series, Automotive.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.075 | $0.08 |
| 200+ | $0.029 | $5.80 |
| 500+ | $0.028 | $14.00 |
| 1000+ | $0.028 | $28.00 |
Technické specifikace MHQ1005P0N7CTD25
Technické specifikace TDK Corporation - MHQ1005P0N7CTD25, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako TDK Corporation - MHQ1005P0N7CTD25
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | TDK Corporation |
| Typ | Multilayer |
| Tolerance | ±0.2nH |
| Dodavatel zařízení Package | 1006 (0402) |
| Velikost / Rozměry | 0.039' L x 0.024' W (1.00mm x 0.60mm) |
| stínění | Unshielded |
| Série | MHQ-P |
| hodnocení | AEC-Q200 |
| Q @ Freq | - |
| Paket / krabice | 0402 (1006 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Materiál - jádro | Ceramic, Non-Magnetic |
| Frekvence indukčnosti - test | 100 MHz |
| indukčnost | 0.7 nH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.024' (0.60mm) |
| Frekvence - Self Resonant | 15GHz |
| DC Resistance (DCR) | 30mOhm Max |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 1.2 A |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako TDK Corporation MHQ1005P0N7CTD25.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MHQ1005P0N8CTD25 | MHQ1005P0N7BTD25 | MHQ1005P0N9CTD25 | MHQ1005P0N9BTD25 |
| Výrobce | TDK Corporation | TDK Corporation | TDK Corporation | TDK Corporation |
| Materiál - jádro | - | - | - | - |
| indukčnost | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Frekvence - Self Resonant | - | - | - | - |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| stínění | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Frekvence indukčnosti - test | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Stáhněte si datové listy MHQ1005P0N7CTD25 PDF a dokumentaci TDK Corporation pro MHQ1005P0N7CTD25 - TDK Corporation.
MHQ0603W7N5HT000TDK Corporation
MHQ0603W5N6HT000TDK Corporation
MHQ0603W3N5BT000TDK Corporation
MHQ0603W3N6BT000TDK Corporation
MHQ0603W3N0BT000TDK Corporation
MHQ1005P10NGTTDK Corporation
MHQ0603W3N9ST000TDK CorporationVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.