- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
Cylindrical Battery Holders.pdfZměna stavu části PCN
2.73KHz.pdfInformace o životním prostředí
RoHS C Series.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $4.917 | $4.92 |
| 200+ | $1.963 | $392.60 |
| 500+ | $1.897 | $948.50 |
| 1000+ | $1.865 | $1,865.00 |
Technické specifikace C1005JB1V683K050BB
Technické specifikace TDK Corporation - C1005JB1V683K050BB, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako TDK Corporation - C1005JB1V683K050BB
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | TDK Corporation |
| Napětí - Jmenovitá | 35V |
| Tolerance | ±10% |
| Tloušťka (Max) | 0.022' (0.55mm) |
| teplotní koeficient | JB |
| Velikost / Rozměry | 0.039' L x 0.020' W (1.00mm x 0.50mm) |
| Série | C |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 0402 (1005 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -25°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Rozestup vývodù | - |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | Low ESL |
| Poruchovost | - |
| kapacitní | 0.068 µF |
| Aplikace | General Purpose |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako TDK Corporation C1005JB1V683K050BB.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | C1005JB1V683M050BB | C1005JB1V684K050BC | C1005JB1V684M050BC | C1005JB1V334K050BC |
| Výrobce | TDK Corporation | TDK Corporation | TDK Corporation | TDK Corporation |
| Poruchovost | - | - | - | - |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Napětí - Jmenovitá | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Rozestup vývodù | - | - | - | - |
| kapacitní | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tloušťka (Max) | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy C1005JB1V683K050BB PDF a dokumentaci TDK Corporation pro C1005JB1V683K050BB - TDK Corporation.
C1005JF0J105ZT000FTDK Corporation
C1005NP0100JGTDarfonVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.