- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.16 | $1.16 |
Technické specifikace SXT3248EC17-44.000MT
Technické specifikace Suntsu Electronics, Inc. - SXT3248EC17-44.000MT, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Suntsu Electronics, Inc. - SXT3248EC17-44.000MT
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Suntsu Electronics, Inc. |
| Typ | MHz Crystal |
| Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 4-SMD, No Lead |
| Provozní teplota | -10°C ~ 70°C |
| Pracovní režim | Fundamental |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| zátěž kapacitní | 8pF |
| Výška - Sedící (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Frequency Tolerance | ±15ppm |
| Frekvenční stabilita | ±25ppm |
| Frekvence | 44 MHz |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 40 Ohms |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Suntsu Electronics, Inc. SXT3248EC17-44.000MT.
| Atribut produktu | ![]() |
|
|---|---|---|
| Part Number | SXT3248EC17-44.000MT | MB90022PF-GS-355 |
| Výrobce | Suntsu Electronics, Inc. | Infineon Technologies |
| Frekvenční stabilita | ±25ppm | - |
| Paket / krabice | 4-SMD, No Lead | 100-BQFP |
| Výška - Sedící (Max) | 0.031" (0.80mm) | - |
| Pracovní režim | Fundamental | - |
| Typ montáže | Surface Mount | Surface Mount |
| Frekvence | 44 MHz | - |
| Frequency Tolerance | ±15ppm | - |
| Provozní teplota | -10°C ~ 70°C | - |
| zátěž kapacitní | 8pF | - |
| Typ | MHz Crystal | - |
| Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | - |
| hodnocení | - | - |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 40 Ohms | - |
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.