- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.48 | $0.48 |
Technické specifikace SXT32411BB07-27.120MT
Technické specifikace Suntsu Electronics, Inc. - SXT32411BB07-27.120MT, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Suntsu Electronics, Inc. - SXT32411BB07-27.120MT
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Suntsu Electronics, Inc. |
| Typ | MHz Crystal |
| Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 4-SMD, No Lead |
| Provozní teplota | 0°C ~ 70°C |
| Pracovní režim | Fundamental |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| zátěž kapacitní | 11pF |
| Výška - Sedící (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Frekvenční stabilita | ±30ppm |
| Frekvence | 27.12 MHz |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 50 Ohms |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Suntsu Electronics, Inc. SXT32411BB07-27.120MT.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | SXT32411BB07-27.120M | SXT32411BB07-27.000MT | SXT32411BB07-29.4912MT | SXT32411BB07-27.000M |
| Výrobce | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. |
| Frequency Tolerance | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Frekvence | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | - | - | - |
| Frekvenční stabilita | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| zátěž kapacitní | - | - | - | - |
| Pracovní režim | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
SXT32411BB07-28.63636MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 28.63636MHZ 11PF SMD
SXT32411BB07-25.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 25.0000MHZ 11PF SMD
SXT32411BB07-26.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 26.0000MHZ 11PF SMD
SXT32411BB07-24.576MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 24.5760MHZ 11PF SMD
SXT32411BB07-29.4912MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 29.4912MHZ 11PF SMD
SXT32411BB07-27.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 27.0000MHZ 11PF SMD
SXT32411BB07-32.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 32.0000MHZ 11PF SMD
SXT32411BB07-30.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 30.0000MHZ 11PF SMDVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.