- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
SXT214 Series.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.017 | $1.02 |
Technické specifikace SXT21410FD17-24.000M
Technické specifikace Suntsu Electronics, Inc. - SXT21410FD17-24.000M, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Suntsu Electronics, Inc. - SXT21410FD17-24.000M
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Suntsu Electronics, Inc. |
| Typ | MHz Crystal |
| Velikost / Rozměry | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Série | SXT214 |
| Paket / krabice | 4-SMD, No Lead |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -10°C ~ 70°C |
| Pracovní režim | Fundamental |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| zátěž kapacitní | 10pF |
| Výška - Sedící (Max) | 0.020" (0.50mm) |
| Frequency Tolerance | ±10ppm |
| Frekvenční stabilita | ±20ppm |
| Frekvence | 24 MHz |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 120 Ohms |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH info available upon request |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.60.0080 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Suntsu Electronics, Inc. SXT21410FD17-24.000M.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | SXT21410FD17-24.000MT | SXT21410FD17-27.000M | SXT21410FD17-26.000MT | SXT21410FD17-27.000MT |
| Výrobce | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. |
| Pracovní režim | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Frekvence | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Série | - | - | - | - |
| zátěž kapacitní | - | - | - | - |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Frekvenční stabilita | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Frequency Tolerance | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Stáhněte si datové listy SXT21410FD17-24.000M PDF a dokumentaci Suntsu Electronics, Inc. pro SXT21410FD17-24.000M - Suntsu Electronics, Inc..
SXT21410FD16-40.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD
SXT21410FD17-26.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD
SXT21410FD17-24.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD
SXT21410FD17-20.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD
SXT21410FD17-24.576MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 24.5760MHZ 10PF SMD
SXT21410FD16-38.400MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD
SXT21410FD17-25.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
SXT21410FD17-16.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 16.0000MHZ 10PF SMD
SXT21410FD17-27.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 27.0000MHZ 10PF SMD
SXT21410FD16-48.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 48.0000MHZ 10PF SMDVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.