- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Technické specifikace SXO53C3C171-16.000MT
Technické specifikace Suntsu Electronics, Inc. - SXO53C3C171-16.000MT, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Suntsu Electronics, Inc. - SXO53C3C171-16.000MT
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Suntsu Electronics, Inc. |
| Napětí - Supply | 3.3V |
| Typ | XO (Standard) |
| Spread Spectrum šířky pásma | - |
| Velikost / Rozměry | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 4-SMD, No Lead |
| Výstup | CMOS |
| Provozní teplota | -10°C ~ 70°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Surface Mount |
| Výška - Sedící (Max) | 0.055" (1.40mm) |
| Funkce | Enable/Disable |
| Frekvenční stabilita | ±25ppm |
| Frekvence | 16 MHz |
| Proud - Supply (Max) | 16mA |
| Základní rezonátor | Crystal |
| Rozsah absolutního zatažení (APR) | - |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Suntsu Electronics, Inc. SXO53C3C171-16.000MT.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | SXO53C3C171-16.000M | SXO53C3C171-100.000MT | SXO53C3C171-125.000MT | SXO53C3C171-12.000MT |
| Výrobce | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. |
| Proud - Supply (Max) | - | - | - | - |
| Základní rezonátor | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Napětí - Supply | - | - | - | - |
| Výstup | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Funkce | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Spread Spectrum šířky pásma | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Frekvence | - | - | - | - |
| Rozsah absolutního zatažení (APR) | - | - | - | - |
| Frekvenční stabilita | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
SXO53C3C171-27.000MTSuntsu Electronics, Inc.XTAL OSC XO 27.0000MHZ CMOS SMD
SXO53C3C171-20.000MTSuntsu Electronics, Inc.XTAL OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD
SXO53C3C171-12.000MTSuntsu Electronics, Inc.XTAL OSC XO 12.0000MHZ CMOS SMD
SXO53C3C171-10.000MTSuntsu Electronics, Inc.XTAL OSC XO 10.0000MHZ CMOS SMD
SXO53C3C171-125.000MTSuntsu Electronics, Inc.XTAL OSC XO 125.0000MHZ CMOS SMD
SXO53C3C171-24.000MTSuntsu Electronics, Inc.XTAL OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD
SXO53C3C171-100.000MTSuntsu Electronics, Inc.XTAL OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
SXO53C3C171-25.000MTSuntsu Electronics, Inc.XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMDVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.