- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
RCH664 Series.pdfHTML Datasheet
RCH664 Series.pdfInformace o životním prostředí
RoHS Cert.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.608 | $0.61 |
Technické specifikace RCH664NP-681K
Technické specifikace Sumida America Components Inc. - RCH664NP-681K, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Sumida America Components Inc. - RCH664NP-681K
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Sumida Corporation |
| Typ | Drum Core, Wirewound |
| Tolerance | ±10% |
| Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.236" Dia (6.00mm) |
| stínění | Unshielded |
| Série | RCH-664 |
| hodnocení | - |
| Q @ Freq | - |
| Paket / krabice | Radial, Vertical Cylinder (Open) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -40°C ~ 100°C |
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiál - jádro | Ferrite |
| Frekvence indukčnosti - test | 1 kHz |
| indukčnost | 680 µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.256" (6.50mm) |
| Frekvence - Self Resonant | - |
| DC Resistance (DCR) | 2.67Ohm Max |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 230 mA |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | - |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.4000 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Sumida America Components Inc. RCH664NP-681K.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | RCH664NP-561K | RCH664NP-821K | RCH664NP-680K | RCH664NP-8R1M |
| Výrobce | Sumida America Components Inc. | Sumida America Components Inc. | Sumida America Components Inc. | Sumida America Components Inc. |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| indukčnost | - | - | - | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| stínění | - | - | - | - |
| Materiál - jádro | - | - | - | - |
| Frekvence - Self Resonant | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Frekvence indukčnosti - test | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Typ | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy RCH664NP-681K PDF a dokumentaci Sumida America Components Inc. pro RCH664NP-681K - Sumida America Components Inc..
RCH664NP-821KSumida America Components Inc.FIXED IND 820UH 210MA 3.1 OHM TH
RCH8011NP-102LSumida America Components Inc.FIXED IND 1MH 470MA 1.915 OHM TH
RCH664NP-3R3MSumida America Components Inc.FIXED IND 3.3UH 2.83A 30.8 MOHM
RCH664NP-3R9MSumida America Components Inc.FIXED IND 3.9UH 2.63A 33.4 MOHM
RCH664NP-9R1MSumida America Components Inc.FIXED IND 9.1UH 1.86A 53.2 MOHM
RCH664NP-6R3MSumida America Components Inc.FIXED IND 6.3UH 2.14A 43 MOHM TH
RCH664NP-560KSumida America Components Inc.FIXED IND 56UH 800MA 260 MOHM TH
RCH664NP-5R5MSumida America Components Inc.FIXED IND 5.5UH 2.3A 39.5MOHM TH
RCH664NP-8R1MSumida America Components Inc.FIXED IND 8.1UH 1.99A 49.8 MOHM
RCH8011NP-100LSumida America Components Inc.FIXED IND 10UH 4.1A 35 MOHM TH
RCH664NP-471KSumida America Components Inc.FIXED IND 470UH 270MA 1.91OHM TH
RCH664NP-561KSumida America Components Inc.FIXED IND 560UH 250MA 2.31OHM TH
RCH664NP-820KSumida America Components Inc.FIXED IND 82UH 660MA 390 MOHM TH
RCH8011NP-101LSumida America Components Inc.FIXED IND 100UH 1.5A 215 MOHM TH
RCH664NP-7R2MSumida America Components Inc.FIXED IND 7.2UH 2.09A 46.2 MOHM
RCH664NP-680KSumida America Components Inc.FIXED IND 68UH 720MA 280 MOHM THVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.