- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
xxCxxDRAx Drawing.pdfInformace o životním prostředí
Sullins Connector Solutions REACH.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $20.28 | $20.28 |
Technické specifikace RSC44DRAS
Technické specifikace Sullins Connector Solutions - RSC44DRAS, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Sullins Connector Solutions - RSC44DRAS
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Sullins Connector Solutions |
| Ukončení | Solder |
| Série | - |
| Přečtěte Out | Dual |
| stoupání | 0.100' (2.54mm) |
| Balík | Tube |
| Provozní teplota | -65°C ~ 125°C |
| Počet řádků | 2 |
| Počet poloh / Bay / Row | 44 |
| Počet poloh | 88 |
| Typ montáže | Through Hole, Right Angle |
| Materiál - Izolace | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| rod | Female |
| příruba Feature | Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125' (3.18mm) Dia |
| Funkce | - |
| Typ kontaktu | Full Bellows |
| Materiál kontaktu | Phosphor Bronze |
| Kontakt Finish Tloušťka | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Barva | Green |
| Typ karty | Non Specified - Dual Edge |
| Tloušťka karty | 0.062' (1.57mm) |
| Číslo základního produktu | RSC44 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Sullins Connector Solutions RSC44DRAS.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | RSC44DRAS-S734 | RSC44DRAN-S734 | RSC44DRAI-S734 | RSC44DRAH-S734 |
| Výrobce | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Materiál - Izolace | - | - | - | - |
| stoupání | - | - | - | - |
| Přečtěte Out | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tloušťka karty | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Počet řádků | - | - | - | - |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| příruba Feature | - | - | - | - |
| Počet poloh / Bay / Row | - | - | - | - |
| Kontakt Finish Tloušťka | - | - | - | - |
| rod | - | - | - | - |
| Typ karty | - | - | - | - |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Typ kontaktu | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy RSC44DRAS PDF a dokumentaci Sullins Connector Solutions pro RSC44DRAS - Sullins Connector Solutions.
RSC44DRANSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
RSC44DRAISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
RSC44DREH-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
RSC44DRAH-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
RSC44DREF-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
RSC44DRAI-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
RSC44DREF-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
RSC44DRAS-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
RSC44DRAN-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
RSC44DREHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
RSC44DREFSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
RSC44DRAHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
RSC44DREH-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
RSC44DREH-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
RSC44DREISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.