- Jess***Jones
- 2026/04/17
Informace o životním prostředí
Sullins Connector Solutions REACH.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $14.656 | $14.66 |
Technické specifikace RMM36DSXH
Technické specifikace Sullins Connector Solutions - RMM36DSXH, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Sullins Connector Solutions - RMM36DSXH
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Sullins Connector Solutions |
| Ukončení | Solder |
| Série | - |
| Přečtěte Out | Dual |
| stoupání | 0.156' (3.96mm) |
| Balík | Tray |
| Provozní teplota | -65°C ~ 125°C |
| Počet řádků | 2 |
| Počet poloh / Bay / Row | 36 |
| Počet poloh | 72 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiál - Izolace | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| rod | Female |
| příruba Feature | Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125' (3.18mm) Dia |
| Funkce | - |
| Typ kontaktu | Full Bellows |
| Materiál kontaktu | Phosphor Bronze |
| Kontakt Finish Tloušťka | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Barva | Green |
| Typ karty | Non Specified - Dual Edge |
| Tloušťka karty | 0.062' (1.57mm) |
| Číslo základního produktu | RMM36 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Sullins Connector Solutions RMM36DSXH.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | RMM36DSXS | RMM36DSEH-S243 | RMM36DSXN | RMM36DSXI |
| Výrobce | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Barva | - | - | - | - |
| Počet řádků | - | - | - | - |
| Materiál - Izolace | - | - | - | - |
| Přečtěte Out | - | - | - | - |
| Typ karty | - | - | - | - |
| stoupání | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Typ kontaktu | - | - | - | - |
| Kontakt Finish Tloušťka | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| příruba Feature | - | - | - | - |
| rod | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Tloušťka karty | - | - | - | - |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Počet poloh / Bay / Row | - | - | - | - |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Stáhněte si datové listy RMM36DSXH PDF a dokumentaci Sullins Connector Solutions pro RMM36DSXH - Sullins Connector Solutions.
RMM36DSEI-S243Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DSXSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DSEN-S243Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DSENSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DTAD-S273Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DSESSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DSEISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DTAHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DTAH-S189Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DSEI-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DSEN-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DSXISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DTAD-S189Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DSES-S243Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DSXNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DSEH-S243Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DTADSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
RMM36DTAD-S664Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.