- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfInformace o životním prostředí
Sullins Connector Solutions REACH.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $3.206 | $3.21 |
Technické specifikace GEA06DTMD
Technické specifikace Sullins Connector Solutions - GEA06DTMD, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Sullins Connector Solutions - GEA06DTMD
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Sullins Connector Solutions |
| Ukončení | Solder |
| Série | - |
| Přečtěte Out | Dual |
| stoupání | 0.125' (3.18mm) |
| Balík | Tray |
| Provozní teplota | -65°C ~ 125°C |
| Počet řádků | 2 |
| Počet poloh / Bay / Row | 6 |
| Počet poloh | 12 |
| Typ montáže | Through Hole, Right Angle |
| Materiál - Izolace | Polyamide (PA9T), Nylon 9T |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| rod | Female |
| příruba Feature | Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.125' (3.18mm) Dia |
| Funkce | - |
| Typ kontaktu | Loop Bellows |
| Materiál kontaktu | Phosphor Bronze |
| Kontakt Finish Tloušťka | 100.0µin (2.54µm) |
| Kontakt Finish | Tin |
| Barva | Black |
| Typ karty | Non Specified - Dual Edge |
| Tloušťka karty | 0.062' (1.57mm) |
| Číslo základního produktu | GEA06 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Sullins Connector Solutions GEA06DTMD.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | GEA06DTMS | GEA10DTMD | GEA06DTMT | GEA06DTMI |
| Výrobce | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Materiál - Izolace | - | - | - | - |
| Počet poloh / Bay / Row | - | - | - | - |
| Typ karty | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Série | - | - | - | - |
| Kontakt Finish Tloušťka | - | - | - | - |
| Typ kontaktu | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Přečtěte Out | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Barva | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| příruba Feature | - | - | - | - |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| stoupání | - | - | - | - |
| rod | - | - | - | - |
| Tloušťka karty | - | - | - | - |
| Počet řádků | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy GEA06DTMD PDF a dokumentaci Sullins Connector Solutions pro GEA06DTMD - Sullins Connector Solutions.
GEA06DTMSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.125
GEA06DTMISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.125
GEA06DTMNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.125
GEA.1S.241.LNLEMOCONN HEX NUT SILVER
GEA06DTMHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.125
GEA10DTMISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.125
GEA.3E.240.LNLEMOCONN HEX NUT SILVER
GEA10DTMDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.125
GEA.4E.240.LNLEMOCONN HEX NUT SILVER
GEA.1M.240.RLLEMOCONN HEX NUT
GEA10DTMNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.125
GEA06DTMTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.125
GEA.2E.240.LNLEMOCONN HEX NUT SILVER
GEA10DTMHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.125
GEA.4S.240.LNLEMOCONN HEX NUT SILVERVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.