- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
Edgecards .156 (in) Datasheet.pdfInformace o životním prostředí
Sullins Connector Solutions REACH.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $7.705 | $7.71 |
Technické specifikace GCM18DCTD-S288
Technické specifikace Sullins Connector Solutions - GCM18DCTD-S288, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Sullins Connector Solutions - GCM18DCTD-S288
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Sullins Connector Solutions |
| Ukončení | Solder |
| Série | - |
| Přečtěte Out | Dual |
| stoupání | 0.156" (3.96mm) |
| Balík | Tray |
| Provozní teplota | -65°C ~ 125°C |
| Počet řádků | 2 |
| Počet poloh / Bay / Row | 18 |
| Počet poloh | 36 |
| Typ montáže | Board Edge, Straddle Mount |
| Materiál - Izolace | Polyamide (PA9T), Nylon 9T |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| rod | Female |
| příruba Feature | Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia |
| Funkce | Card Extender |
| Typ kontaktu | Hairpin Bellows |
| Materiál kontaktu | Phosphor Bronze |
| Kontakt Finish Tloušťka | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Barva | Black |
| Typ karty | Non Specified - Dual Edge |
| Tloušťka karty | 0.062" (1.57mm) |
| Číslo základního produktu | GCM18 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Sullins Connector Solutions GCM18DCTD-S288.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | GCM18DCTN-S288 | GCM18DCST-S288 | GCM18DCTT-S288 | GCM18DCTH-S288 |
| Výrobce | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| rod | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tloušťka karty | - | - | - | - |
| Kontakt Finish Tloušťka | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
| Počet poloh / Bay / Row | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Přečtěte Out | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Typ kontaktu | - | - | - | - |
| stoupání | - | - | - | - |
| příruba Feature | - | - | - | - |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Počet řádků | - | - | - | - |
| Typ karty | - | - | - | - |
| Materiál - Izolace | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy GCM18DCTD-S288 PDF a dokumentaci Sullins Connector Solutions pro GCM18DCTD-S288 - Sullins Connector Solutions.
GCM18DCSN-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
GCM18DCTI-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
GCM18DCSISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
GCM18DCTN-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
GCM18DCSI-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
GCM18DCTISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
GCM18DCSSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
GCM18DCTDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
GCM18DCTHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
GCM18DCSNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
GCM18DCSTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
GCM18DCTH-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
GCM18DCSH-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
GCM18DCTT-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
GCM18DCST-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
GCM18DCTTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
GCM18DCTSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156
GCM18DCTNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.