- Jess***Jones
- 2026/04/17
Informace o životním prostředí
Sullins Connector Solutions REACH.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $9.042 | $9.04 |
Technické specifikace GBC28DREF-S13
Technické specifikace Sullins Connector Solutions - GBC28DREF-S13, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Sullins Connector Solutions - GBC28DREF-S13
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Sullins Connector Solutions |
| Ukončení | Solder Eyelet(s) |
| Série | - |
| Přečtěte Out | Dual |
| stoupání | 0.100" (2.54mm) |
| Balík | Tube |
| Provozní teplota | -65°C ~ 125°C |
| Počet řádků | 2 |
| Počet poloh / Bay / Row | 28 |
| Počet poloh | 56 |
| Typ montáže | Board Edge, Straddle Mount |
| Materiál - Izolace | Polyamide (PA9T), Nylon 9T |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| rod | Female |
| příruba Feature | Top Mount Opening, Floating Bobbin, 0.116" (2.95mm) Dia |
| Funkce | Card Extender |
| Typ kontaktu | Full Bellows |
| Materiál kontaktu | Phosphor Bronze |
| Kontakt Finish Tloušťka | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Barva | Black |
| Typ karty | Non Specified - Dual Edge |
| Tloušťka karty | 0.062" (1.57mm) |
| Číslo základního produktu | GBC28 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Sullins Connector Solutions GBC28DREF-S13.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | GBC28DREF-S734 | GBC28DREH-S13 | GBC28DREI-S13 | GBC28DREI-S93 |
| Výrobce | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Tloušťka karty | - | - | - | - |
| Počet poloh / Bay / Row | - | - | - | - |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Přečtěte Out | - | - | - | - |
| Kontakt Finish Tloušťka | - | - | - | - |
| Ukončení | - | - | - | - |
| stoupání | - | - | - | - |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Počet řádků | - | - | - | - |
| rod | - | - | - | - |
| Materiál - Izolace | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| příruba Feature | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Typ kontaktu | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Typ karty | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy GBC28DREF-S13 PDF a dokumentaci Sullins Connector Solutions pro GBC28DREF-S13 - Sullins Connector Solutions.
GBC28DREH-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
GBC28DRAH-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
GBC28DREI-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
GBC28DREH-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
GBC28DREISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
GBC28DRASSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
GBC28DREI-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
GBC28DREH-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
GBC28DREI-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
GBC28DRAHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
GBC28DRAN-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
GBC28DRAISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
GBC28DREHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
GBC28DRAI-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
GBC28DRANSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
GBC28DRAS-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
GBC28DREF-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
GBC28DREFSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.