- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
xxCxxDRYx Drawing.pdfInformace o životním prostředí
Sullins Connector Solutions REACH.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $3.149 | $3.15 |
Technické specifikace EEC10DRYS
Technické specifikace Sullins Connector Solutions - EEC10DRYS, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Sullins Connector Solutions - EEC10DRYS
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Sullins Connector Solutions |
| Ukončení | Solder |
| Série | - |
| Přečtěte Out | Dual |
| stoupání | 0.100" (2.54mm) |
| Balík | Tube |
| Provozní teplota | -65°C ~ 125°C |
| Počet řádků | 2 |
| Počet poloh / Bay / Row | 10 |
| Počet poloh | 20 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiál - Izolace | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| rod | Female |
| příruba Feature | Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia |
| Funkce | - |
| Typ kontaktu | Full Bellows |
| Materiál kontaktu | Phosphor Bronze |
| Kontakt Finish Tloušťka | 100.0µin (2.54µm) |
| Kontakt Finish | Tin |
| Barva | Blue |
| Typ karty | Non Specified - Dual Edge |
| Tloušťka karty | 0.062" (1.57mm) |
| Číslo základního produktu | EEC10 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Sullins Connector Solutions EEC10DRYS.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | EEC10DRYI-S93 | EEC10DRYI-S13 | EEC10DRYS-S734 | EEC10DRYN-S13 |
| Výrobce | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| rod | - | - | - | - |
| stoupání | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Kontakt Finish Tloušťka | - | - | - | - |
| Typ kontaktu | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Typ karty | - | - | - | - |
| Tloušťka karty | - | - | - | - |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Počet řádků | - | - | - | - |
| Přečtěte Out | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| příruba Feature | - | - | - | - |
| Počet poloh / Bay / Row | - | - | - | - |
| Materiál - Izolace | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Stáhněte si datové listy EEC10DRYS PDF a dokumentaci Sullins Connector Solutions pro EEC10DRYS - Sullins Connector Solutions.
EEC10DRYH-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
EEC10DRYS-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
EEC10DRYS-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
EEC10DRYI-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
EEC10DRYI-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
EEC10DTEISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
EEC10DTEHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
EEC10DRYNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
EEC10DTESSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
EEC10DTEFSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
EEC12DRAHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.100
EEC12DRAH-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.100
EEC10DTENSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
EEC10DRYN-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
EEC10DRYISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
EEC10DRYN-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
EEC10DRYN-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
EEC10DRYI-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.