- Jess***Jones
- 2026/04/17
HTML Datasheet
Cylindrical Battery Holders.pdfInformace o životním prostředí
Sullins Connector Solutions REACH.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $7.656 | $7.66 |
Technické specifikace ECC40DCWD-S288
Technické specifikace Sullins Connector Solutions - ECC40DCWD-S288, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Sullins Connector Solutions - ECC40DCWD-S288
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Sullins Connector Solutions |
| Ukončení | Solder |
| Série | - |
| Přečtěte Out | Dual |
| stoupání | 0.100' (2.54mm) |
| Balík | Tray |
| Provozní teplota | -65°C ~ 125°C |
| Počet řádků | 2 |
| Počet poloh / Bay / Row | 40 |
| Počet poloh | 80 |
| Typ montáže | Board Edge, Straddle Mount |
| Materiál - Izolace | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| rod | Female |
| příruba Feature | Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.125' (3.18mm) Dia |
| Funkce | Card Extender |
| Typ kontaktu | Hairpin Bellows |
| Materiál kontaktu | Phosphor Bronze |
| Kontakt Finish Tloušťka | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Barva | - |
| Typ karty | Non Specified - Dual Edge |
| Tloušťka karty | 0.062' (1.57mm) |
| Číslo základního produktu | ECC40 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Sullins Connector Solutions ECC40DCWD-S288.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | ECC40DCWH-S288 | ECC40DCWS-S288 | ECC40DCWI-S288 | ECC40DCWN-S288 |
| Výrobce | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Barva | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Počet poloh / Bay / Row | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| stoupání | - | - | - | - |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Kontakt Finish Tloušťka | - | - | - | - |
| Typ karty | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Počet řádků | - | - | - | - |
| Typ kontaktu | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| příruba Feature | - | - | - | - |
| Přečtěte Out | - | - | - | - |
| Materiál - Izolace | - | - | - | - |
| rod | - | - | - | - |
| Tloušťka karty | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy ECC40DCWD-S288 PDF a dokumentaci Sullins Connector Solutions pro ECC40DCWD-S288 - Sullins Connector Solutions.
ECC40DCWNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCWSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCWHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCTSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCTI-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCTTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCTT-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCWI-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCTN-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCWS-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCWDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCWN-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCTS-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCWTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCWISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCTNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCTISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCWH-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.