- Yuki***aka88
- 2026/05/26
HTML Datasheet
Cylindrical Battery Holders.pdfInformace o životním prostředí
Sullins Connector Solutions REACH.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $14.781 | $14.78 |
Technické specifikace ASM15DRSN-S288
Technické specifikace Sullins Connector Solutions - ASM15DRSN-S288, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Sullins Connector Solutions - ASM15DRSN-S288
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Sullins Connector Solutions |
| Ukončení | Solder |
| Série | - |
| Přečtěte Out | Dual |
| stoupání | 0.156' (3.96mm) |
| Balík | Tray |
| Provozní teplota | -65°C ~ 150°C |
| Počet řádků | 2 |
| Počet poloh / Bay / Row | 15 |
| Počet poloh | 30 |
| Typ montáže | Board Edge, Straddle Mount |
| Materiál - Izolace | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| rod | Female |
| příruba Feature | - |
| Funkce | Card Extender |
| Typ kontaktu | Loop Bellows |
| Materiál kontaktu | Beryllium Copper |
| Kontakt Finish Tloušťka | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Barva | Green |
| Typ karty | Non Specified - Dual Edge |
| Tloušťka karty | 0.062' (1.57mm) |
| Číslo základního produktu | ASM15 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Sullins Connector Solutions ASM15DRSN-S288.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | ASM15DRSI-S288 | ASM15DRST-S288 | ASM15DRSD-S288 | ASM15DRSH-S288 |
| Výrobce | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Ukončení | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Materiál - Izolace | - | - | - | - |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Kontakt Finish Tloušťka | - | - | - | - |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Počet řádků | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| stoupání | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
| Přečtěte Out | - | - | - | - |
| Typ kontaktu | - | - | - | - |
| rod | - | - | - | - |
| Tloušťka karty | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Počet poloh / Bay / Row | - | - | - | - |
| Typ karty | - | - | - | - |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| příruba Feature | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy ASM15DRSN-S288 PDF a dokumentaci Sullins Connector Solutions pro ASM15DRSN-S288 - Sullins Connector Solutions.
ASM15DRST-S664Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
ASM15DRSSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
ASM15DRST-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
ASM15DRTFSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
ASM15DRSN-S664Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
ASM15DRTHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
ASM15DRSTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
ASM15DRSNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
ASM15DRSD-S664Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
ASM15DRSI-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
ASM15DRTH-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
ASM15DRSH-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
ASM15DRSHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
ASM15DRTF-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
ASM15DRSD-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
ASM15DRSDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
ASM15DRSISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
ASM15DRMT-S664Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.