- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfInformace o životním prostředí
Sullins Connector Solutions REACH.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $17.261 | $17.26 |
Technické specifikace ACM28DSES-S92
Technické specifikace Sullins Connector Solutions - ACM28DSES-S92, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Sullins Connector Solutions - ACM28DSES-S92
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Sullins Connector Solutions |
| Ukončení | Solder Eyelet(s) |
| Série | - |
| Přečtěte Out | Dual |
| stoupání | 0.156' (3.96mm) |
| Balík | Tray |
| Provozní teplota | -65°C ~ 150°C |
| Počet řádků | 2 |
| Počet poloh / Bay / Row | - |
| Počet poloh | 56 |
| Typ montáže | Panel Mount |
| Materiál - Izolace | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| rod | Female |
| příruba Feature | Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125' (3.18mm) Dia |
| Funkce | - |
| Typ kontaktu | Full Bellows |
| Materiál kontaktu | Beryllium Copper |
| Kontakt Finish Tloušťka | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Barva | - |
| Typ karty | Non Specified - Dual Edge |
| Tloušťka karty | 0.062' (1.57mm) |
| Číslo základního produktu | ACM28 |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Sullins Connector Solutions ACM28DSES-S92.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | ACM28DSEN-S92 | ACM28DSES-S243 | ACM28DSEI-S92 | ACM28DSES-S13 |
| Výrobce | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Materiál kontaktu | - | - | - | - |
| Typ kontaktu | - | - | - | - |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Přečtěte Out | - | - | - | - |
| Tloušťka karty | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Počet poloh | - | - | - | - |
| Materiál - Izolace | - | - | - | - |
| stoupání | - | - | - | - |
| rod | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Typ karty | - | - | - | - |
| Barva | - | - | - | - |
| Počet řádků | - | - | - | - |
| Počet poloh / Bay / Row | - | - | - | - |
| Kontakt Finish Tloušťka | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| příruba Feature | - | - | - | - |
| Ukončení | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy ACM28DSES-S92 PDF a dokumentaci Sullins Connector Solutions pro ACM28DSES-S92 - Sullins Connector Solutions.
ACM28DSMNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156
ACM28DSES-S243Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156
ACM28DSENSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156
ACM28DSUHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156
ACM28DSUNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156
ACM28DSEN-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156
ACM28DSEI-S92Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156
ACM28DSMN-S328Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156
ACM28DSMHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156
ACM28DSMH-S328Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156
ACM28DSUISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156
ACM28DSEN-S92Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156
ACM28DSEP-S243Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156
ACM28DSSH-S328Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156
ACM28DSESSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156
ACM28DSEN-S243Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156
ACM28DSES-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156
ACM28DSSHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.