- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
MLF, MLFM Series.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.033 | $0.03 |
Technické specifikace MLFM25FTC8R20
Technické specifikace Stackpole Electronics Inc - MLFM25FTC8R20, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Stackpole Electronics Inc - MLFM25FTC8R20
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±50ppm/°C |
| Dodavatel zařízení Package | 0204 |
| Velikost / Rozměry | 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) |
| Série | MLFM |
| Režim panel | 8.2 Ohms |
| hodnocení | - |
| Příkon (W) | 0.4W |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Paket / krabice | MELF, 0204 |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | Pulse Withstanding |
| Poruchovost | - |
| Složení | Thin Film |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0040 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Stackpole Electronics Inc MLFM25FTC8R20.
| Atribut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MLFM25FTC8K20 | MLFM25FTC820K | MLFM25FTC82R0 | MLFM25FTC82K0 |
| Výrobce | Stackpole Electronics Inc | Stackpole Electronics Inc | Stackpole Electronics Inc | Stackpole Electronics Inc |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Funkce | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Série | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Výška - Sedící (Max) | - | - | - | - |
| teplotní koeficient | - | - | - | - |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Počet účastnických ukončení | - | - | - | - |
| Režim panel | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Složení | - | - | - | - |
| Poruchovost | - | - | - | - |
| hodnocení | - | - | - | - |
| Příkon (W) | - | - | - | - |
| Tolerance | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Stáhněte si datové listy MLFM25FTC8R20 PDF a dokumentaci Stackpole Electronics Inc pro MLFM25FTC8R20 - Stackpole Electronics Inc.
MLFM25FTC820KStackpole Electronics IncRES 820K OHM 1% 0.4W MELF 0204
MLFM25FTC7K60Stackpole Electronics IncRES 7.6K OHM 1% 0.4W MELF 0204
MLFM25FTC9R10Stackpole Electronics IncRES 9.1 OHM 1% 0.4W MELF 0204
MLFM25FTC82R0Stackpole Electronics IncRES 82 OHM 1% 0.4W MELF 0204
MLFM25FTC82K0Stackpole Electronics IncRES 82K OHM 1% 0.4W MELF 0204
MLFM25FTC760KStackpole Electronics IncRES 760K OHM 1% 0.4W MELF 0204
MLFM25FTC820RStackpole Electronics IncRES 820 OHM 1% 0.4W MELF 0204
MLFM25FTC91R0Stackpole Electronics IncRES 91 OHM 1% 0.4W MELF 0204
MLFM25FTE27K0Stackpole Electronics IncRES 27K OHM 1% 0.4W MELF 0204
MLFM25FTC910KStackpole Electronics IncRES 910K OHM 1% 0.4W MELF 0204
MLFM25FTC8K20Stackpole Electronics IncRES 8.2K OHM 1% 0.4W MELF 0204
MLFM25FTC9K10Stackpole Electronics IncRES 9.1K OHM 1% 0.4W MELF 0204
MLFM25FTC910RStackpole Electronics IncRES 910 OHM 1% 0.4W MELF 0204
MLFM25FTC76K0Stackpole Electronics IncRES 76K OHM 1% 0.4W MELF 0204
MLFM25FTC91K0Stackpole Electronics IncRES 91K OHM 1% 0.4W MELF 0204
MLFM25FTE182RStackpole Electronics IncRES 182 OHM 1% 0.4W MELF 0204
MLFM25FTE178KStackpole Electronics IncRES 178K OHM 1% 0.4W MELF 0204
MLFM25FTC7R50Stackpole Electronics IncRES 7.5 OHM 1% 0.4W MELF 0204Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |














Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.